Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya a párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a párom, és nagyon zavar, hogy mások mindig ezzel jönnek. Hogyan reagáljam le a szurkálódásokat?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam, hogy nem egy szépség, de nagyon szeretem, mert jó ember, tisztességes, és nekem tényleg ez a fontos. A kapcsolatunk elején mindenki lapított, de most, hogy egy éve együtt vagyunk, mindenkinek kinyílt a szája, és elég rosszindulatú megjegyzéseket tesznek. Tudom, hogy poén az egész, meg a családom is csak húzza az agyam vele, mert ismerik ők is, és tudják, hogy milyen rendes. Múltkor is volt egy ilyen kis humoros beszólása a nagybátyámnak, és egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak rá. Mondjam, hogy szerintem is csúnya, vagy kezdjem el védeni? Annyira zavar, hogy ezt csinálják, már a barátnőm is elkezdte.:( Hogyan reagáljak rá szerintetek?
2011. okt. 30. 08:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20%
Húúúú hagyd ott nagyon gyorsan!!!!Szerinted mekkora megaláztatás lesz neki,ha kiderül,mit is gondolsz róla?nem is vagy szerelmes...ezt így nem szabad!Más lelkével játszol!!!Nem is tudsz szerelmes lenni olyanba,aki nem tetszik!
2011. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hányszor mondjam még, hogy nekem tetszik?

Nem tudnék olyan emberrel járni, aki nem tetszik. De az, hogy én szépnek látom, nem jelenti azt, hogy az is, és hogy más is így látja.

2011. nov. 1. 19:24
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

Csak az a furi, hogy azt mondod, hogy szépnek látod, de mégis nem...?

akkor most hogy van ez? :O

2011. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
5%
ahogy a régi mondás tartja: sok csúnya nő alatt sok jó p*na b*szatlan marad! attól hogy csúnya még lehet jó nő
2011. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%
nemarról szól a szerelem, hogy elfogadjuk a másikat a hibáival együtt is??attól, hogy nem a világszépe a muki, még lehet világraszóló szerelem!! chhhh...minek hagyná el, ha szereti? hadd döntse már el, kit szeressen!!
2012. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszi Ágica:D:)
2012. febr. 7. 14:36
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nagyon csúnya akkor tényleg gáz lehet de a lényeg, hogy szereted. ha nem egy lúzer, akkor sztem nem lényeg:D nekem is volt egy elég csúnyácska barátom, és ami a durva, hogy nekem tetszett meg, mert én elképzeltem magamban egy képet róla, hogy menő, meg jófej, meg laza... aztán mikor megismertem kiderült, hogy a föld legnagyobb lúzere XDD a barátnőmnél meg fordított a helyzet:) a pasija eléggé gyenge egyéniség, de helyes meg vicces:) és összeillenek. szóval igen, a lényeg hogy összeilletek-e, ha igen akk nincs gond
2012. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék,hogy azok közül hányan voltak már szerelmesek,akik azt állítják,hogy te nem vagy az.:D Csak azért,mert tisztában vagy a tényekkel,hogy nem a legszebb stb. attól még szeretheted. Éppen elég,ha valami megfogott benne. Én pl. barátomat mikor először láttam nem jött be, de aztán megismertem. Egyre jobban bejött, tetszett a dumája, a stílusa és kialakult a dolog. Ennyi.


Amúgy ismerőseiddel beszéld meg a dolgot. Mondd el, hogy neked nagyon rosszul esik, ha 'lecsúnyázzák' . Ha szeretnek úgyis megértik és abbahagyják. Ha meg nem képesek rá simán visszavághatsz pl.: "Az a lényeg,hogy te olyn tökéletes vagy!" vagy pl. "Én ilyen fülekkel/fejjel/orral stb inkább csendben maradnék!" Vagy valami hasonlóval.xDD

2012. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy te is nagyon csúnya vagy. Csak udvariasságból nem mondják meg. Na és?
2013. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
És még azt mondják a külső nem számít. Ha jóképű lenne a barátod senki sem szivatná. Az első perctől kezdve elfogadnák őt. Képzelem milyen rosszul eshet neki. Biztosan érzi hogy nem kedvelik.
2013. dec. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!