Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya a párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a párom, és nagyon zavar, hogy mások mindig ezzel jönnek. Hogyan reagáljam le a szurkálódásokat?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam, hogy nem egy szépség, de nagyon szeretem, mert jó ember, tisztességes, és nekem tényleg ez a fontos. A kapcsolatunk elején mindenki lapított, de most, hogy egy éve együtt vagyunk, mindenkinek kinyílt a szája, és elég rosszindulatú megjegyzéseket tesznek. Tudom, hogy poén az egész, meg a családom is csak húzza az agyam vele, mert ismerik ők is, és tudják, hogy milyen rendes. Múltkor is volt egy ilyen kis humoros beszólása a nagybátyámnak, és egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak rá. Mondjam, hogy szerintem is csúnya, vagy kezdjem el védeni? Annyira zavar, hogy ezt csinálják, már a barátnőm is elkezdte.:( Hogyan reagáljak rá szerintetek?
2011. okt. 30. 08:02
1 2 3 4
 11/35 valaki a tömegből ***** válasza:
96%
A megoldás nagyon egyszerű, ha tényleg szereted sz*rd le. Ennyi. Legtöbször a legegyerűbb megoldások vezetnek eredményre.
2011. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 F20 ***** válasza:
100%

nem kell megvédened! egyszer kell leugatnod nagyon csúnyán valameik idióta haverod fejét és többet nem fognak megjegyzéseket tenni!


Lehet hogy a haverjaid szépek de buták mint 3 pár gumicsizma.

2011. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%

Ki nem sz@rja le, hogy mások mit gondolnak. Nem kell velük törődni.

Jobb lenne, ha inkább jóképű macsó lenne, aki mindenhol csak lealáz? Ugye nem?

Ha jól megvagytok, akkor a negatív ilyen véleményekre magasról tenni kell.

2011. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem vagy belé szerelmes. Lehetséges, hogy emberileg tiszteled, de az más dolog. Kérdezd meg magadtól, vagy bárkitől, hogyha szerelmes valaki, akkor a párját nem a világ leggyönyörűbb emberének tartja!? Én speciel így vagyok vele.

Ez egy nem normális kapcsolat. Vagy add át másnak, aki majd meglátja benne azt is, amit te nem...

Vagy, ha meg mégis kiakarsz tartani mellette, akkor védjed meg. Mondd meg mindenkinek, hogy neked tetszik, hogy imádod, hogy nagyon szeretsz rajta mindent... csak ezzel az a legnagyobb gond, hogy nem így érzed. :( És így nem lehet normális tanácsot adni.

De egy biztos... a szerelem NEM ez.

18/L

2011. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
66%

Előző vagyok (18/L)

Azért gondolom, hogy nem szereted, mert megkérdezted ezt. Szóval elgondolkodtál azon, hogy megmondd-e neki...

És ez így nem jó. :/

2011. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudom kívülről látni. Nekem persze, hogy tetszik, különben nem lenne gusztusom hozzáérni:):) De bánt a dolog, hogy ennyire felszínesek, és mikor őt szidják, olyan, mintha engem bántanának.:( Másokat lesz*rnék, de ők a családom, és a barátaim, és nem akarom, hogy rosszindulatú megjegyzéseket tegyenek rá.
2011. okt. 30. 11:58
 17/35 A kérdező kommentje:
Nekem azóta tetszik, amióta megláttam. Sőt, ott rontottam el, hogy 1,5 éve azt mondtam itthon, hogy mennyire jóképű. Már tudatosult bennem, hogy nem az, de most meg ezzel szivatnak...
2011. okt. 30. 12:00
 18/35 anonim ***** válasza:
30%
Hogy tudsz olyan emberrel együtt lenni aki nem tetszik?!
2011. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
29%
én is azt hittem te vagy a pasi
2011. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%
~ Nem a szépség dönti el, kit szeretünk; hanem a szerelem dönti el, kit tartunk szépnek.
2011. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!