Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azért nem mer szakítani, mert attól retteg, hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak azok válaszoljanak, akik tényleg ilyen helyzetben vannak, azt hogy mekkora hülye vagyok, nem kérem, mert tudom, hogy az vagyok, de nem tudok mit csinálni, ha ezt érzem, hogy ha találok is valakit, az csak rosszabb lesz, mint a mostani pasim, hiába nem érzem már jól magam ebben a kapcsolatban, mert teljesen semmibe vesznek, akkor is ezt érzem, hogy nem találok már senkit sem, akivel tényleg jól érezném magam, és még mindig jobb ez a sz@r kapcsolat, mint azt a tényt elfogadni, hogy lehet örökre egyedül maradok.


Előre is köszi a válaszokat!



2011. okt. 30. 13:58
1 2
 11/11 dhcs válasza:
Na és mi lett a történet vége? :)
2012. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!