Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiu akivel jartam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiu akivel jartam a nyaron egy honapot de utana szakitottam vele mert megtudtam hogy csak leakart fektetni es most megint megkerdezte tolem hogy nem akarok jarni vele?

Figyelt kérdés
Most tetszek is neki,szeret is vagy csak meg mindig leakar fektetni?14L
2009. máj. 5. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted??????? Kérdezd meg tőle!
2009. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nem ismerem a fiúdat, de sztem az utóbbi...

(Ő is csak pasiból van na...)

2009. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy megváltozhatott volna...szerintem ujból próbálkozni akar azzal hogy lefektet. Szerintem hagyjad...keress egy olyan fiút aki nem csak a szexre hajt ;) Sztem neked se lenne jó ha olyannal veszitenéd el aki nem szeret téged...(bocsi ha már nem vagy szűz xD)

Szóval keress egy olyan srácot aki szeret is, sztem ez a legfontosabb...hajrá :)

2009. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!