Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szerettek a fiukban? Mit neztek meg rajta eloszor? Mit vartok el tolle ha udvarol/jartok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 18:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szép és jó, csakhogy ha tükrözzük a dolgokat, a legtöbb nő a saját maga által kreált lécet sem lenne képes megugrani. Pont olyannal nem találkoztam még akinél kiegyenlített lett volna a mérleg két serpenyője. Így a XXI. század második évtizedében akrni meg követelni azt mindenki tud. Nekem ne papoljon senki a női széleslátókörűségről amíg a VV, Összeesküvők, Ezel és hasonló borzalmak célközönségének jelentős hányada nő. Majd ha Discovery-t, History-t meg Spektrumot tudok nézni délután egy nővel anélkül hogy szerteszét unná magát, akkor jöhetnek az elvárások felém is.

34 ffi

2011. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudhatnád ohgy a lányok előszeretettel fantáziálnak erről (sőt, minden órában, minden pedrben erről fantáziálnak, lásd nők lapját meg egyéb szarokat), aztán úgyis selejtet fognak ki, aki még a felét sem tudja felmutatni annak, amit előírtak a csajok. De persze attól még kellenek nekik, mert az egyedülálló nő szégyen és nincs ló, jó a szamár alapon maradnak a selejt mellett (meg mivel majdnem 10%-kal kevesebb a felnőttek körében a férfi, mint a nő, ráadásul nem akarnak egyedül maradni, szóval jó lesz az na).
2011. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mit szeretek a fiúkban?

Hogy fiú. Erre sajnos nem tudok értelmesebb választ adni.

Mit nézek meg rajta először?

A szemét. A szem a lélek tükre. Ha valaki úgy bele néz a szemedbe h váóóóó, igen szinte beszélni tud a szemével, és egyértelműen beszél vele. Na igen. És a seggét persze XD Csak forduljon el egy percre:) Nem tudom miért de miután rám nézett utána mindig oda siklik a tekintetem, na persze nem sokáig és nem feltűnően. Aztán az arcát, a testét, így kb ennyi. Meg persze az egész megjelenését, h azért tiszták legyenek a ruhái meg mit tudjam én.

Mit vártok el tőle?

Legyen humora és nagy szája vagy legalább tudjak vele beszélni és ne nekem keljen könyörögni h 2 szót kihúzzak belőle.UDVAROLJON. Ne csak nézzen a távolból és várja a csodát. Ne akarjon lefektetni az első héten de ha már oda értünk akkor ő irányítson (persze néha a csajok is de inkább a pasi legyen az úr...)


Az első csaj írására reagálva lehet h mindenki fent akadt h úristen milyen elvárásai vannak de nem ez kell a pasiknak? Szinte mindenki úgy gondolja h nem lehet elérni ezért futni kell utána. Bizony az ilyen csajoknak mindig lesz pasijuk. Mondjuk a legyen fehér szerintem elég durva. Nem egy olyan jó pasi van aki nem fehér mégis biztos vagyok benne h ő is megfordulna utána. De mindegy. 20/l

2011. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ma 18:18

Az első válaszoló vagyok, 3 éve nem néztem tévét. Konkrétan nincs tévé a környezetemben, de nem is hiányzik.

Szabadidőmben pedig pszichológiát olvasok, és Rubicon előfizető vagyok (igen, el is olvasom, nem csak megveszem)


De köszönöm az általánosítást, nagyon jól esett!

2011. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát ezen most tényleg elcsodálkoztam, hogy Rubikon előfizető vagy :O A lányok 90%-a szó szerint hideg rázást kap ha meghallja a történelem szót. Amit írtál mint elvárást meg egyáltalán nem lehetetlen. Leírnád merrefelé is laksz ?
2011. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
tegnap 19:34: Rosszul esik az általánosítás? Pedig ez ma nagy divat.
2011. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ha 90% olyan amilyet írtam, s 10% a másik akkor hol itt az általánosítás?

Nem a Rubicon olvasó, History Channel-t néző lányokkal lehet gyakran összefutni. Nincs annál kiábrándítóbb számomra amikor azért utál egy műsort mert a negyedét sem érti annak amiről beszélnek. Hogy vulgáris legyek egy kicsit, igen szeretek d_gni is, de az értelmes beszélgetést is igénylem. Eddig az egyetlen lány akivel egy jót tudtam vitatkozni a génmanipuláció és a klónozás létjogosultságáról pro és kontra, külföldi volt.

Ennyit az általánosításról.

34 ffi

2011. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Igen? Ha gondolod írj privátban, kapásból tudok 10 lányt, akivel lehet normálisan beszélgetni.

Szerintem te csak egy megkeseredett lúzer vagy.

2011. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az egész országban nincs tíz lány, akikkel el lehet beszélgetni normálisan is.
2011. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

xD


Jólvan már szájkaratésok xD szét offoljátok a kérdezőt :DDDDDD

2011. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!