Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha gyűlölnéd a nődet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyűlölnéd a nődet és elhatározod, hogy elhagyod, de kiderül, hogy terhes. Mit tennél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Előbb kérdezd meg hogy ki az apa és kérd meg hogy csináljatok még egy tesztet elötted ,mert csal lehet hogy hazudik hogy ne hagyd el...Szerintem gong nélkül hagyd ott,de viszont figyelj oda rá,látogasd meg kísérd el ultrahangra stb stb és aztán majd kialakul hogy mi lesz a gyerek sorsa ha tényleg terhes és te vagy az apa...
2011. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor is elhagynám, de a gyerekem mindennél jobban szeretném. S harcolnék érte.
2011. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Előző: Ha szereted a gyereked, akkor jó akarsz neki és azt hogy teljes családban nőjön fel. Én csak az egyik szülőmmel nőttem fel és érzem is hogy "féloldalas" vagyok.
2011. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igen...én is ilyen helyzetben nőttem fel.

érzem ezt a féloldalas életet....eléggé :Sféloldalas:S

2011. okt. 30. 19:16
 5/15 Iuventus ventus ***** válasza:
Attól függ, miért akarom elhagyni. Eme tény ismerete nélkül nem tudok nyilatkozni.
2011. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamo77db ***** válasza:

Ha a genetikai vizsgálat igazolná, hogy enyém a gyerek,

mindenképp vállalnám, gondoskodnék róla! Az anyjával maradnék, a gyerek miatt! Az első életévek nagyon fonto-

sak! Sok minden eldől ilyenkor, az is, hogy milyen ember

lesz a gyerek, ha felnő! Nincs jogom tönkretenni az éle-

tét! A későbbiekben a kialakuló helyzet döntené el, hogy

mit teszek!

2011. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöd, persze addig nem gyűlölted amíg dugtad!
2011. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úriember lennék, és szép tartásdíjat küldenék.
2011. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/9 Időpont ma 20:06

Lehet hogy egy úriember vagy ,de amellett egy szr alak is!!!A saját fiadat vagy lányodat csak pénzel támogatnád és mintha nem is lenne???

2011. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez már ott elromlott, hogy elmúlt a szerelem, mégse szakítottál vele. Ha gyűlöletig fajult a dolog, de közben teherbe is esett, akkor részben a Te hibád is, hogy kihasználtad, hiszen valahogy teherbe kellett esnie, meggyűlölni pedig nem 2 nap alatt szokás valamit. Úgy is mondhatnám, hogy részben magadnak csináltad a bajt.

Esetleg megpróbálhatnátok rendbe hozni a dolgokat a barátnővel, hogy legyen a gyereknek normális családja. Ha nem, ha mindenképp ott akarod hagyni, akkor sem kötelezheted rá, hogy elvetesse a gyereket, és ha igazolja teszt, hogy a tied, akkor gyerektartást kell fizetned utána.

Amúgy van egy ismerősöm, aki hasonló helyzetben volt, épp ment be a kórházba a barátnőjéhez látogatóba, akkor akart vele szakítani, mikor kiderült, hogy a lány terhesség miatt lett rosszul. A vége az lett, hogy a srác feleségül vette, megszületett a baba és nagyon boldogok együtt... Szóval vannak még csodák... Szerintem a kapcsolatotokat próbáljátok meg rendbe hozni.

20/L

2011. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!