Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Szóval nem találok senki olyan pasit, akivel kölcsönösen bejönnénk egymásnak. Már annyi kudarc ért,hogy kezdem elveszteni a hitemet. Hiányzik,hogy mellettem legyen valaki,átöleljenek stb.. Hol érdemes ismerkedni,ahol normálisakat lehet találni?

A válaszokat előre is Köszönöm 17L


2011. okt. 30. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nagyon az elvárásaid és csak a külsőre mész? Egyébként itt is lehet ismerkedni vagy társkereső oldalakon, különböző szakkörökön, suliban, vagy csak úgy az utcán flörtölgetéssel.
2011. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nehéz dolog ez, nekem sem volt egyszerű. de van pár mód, amivel lehet ezen segíteni! (ha írsz priviben, szívesen segítek! :) )

20L

2011. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kölcsönös bejövésről van szó így tényleg nehéz dolgod van:) Föleg, hogy normálist keresel. Fogadni merek, hogy a normálisok neked külsőre nem szimpatikusak és ezért nem találsz normálisat! Olyan elvárásaid vannak "normális" alatt ami olyan pasiban nem létezik amely neked külsőben szimpi, ezért nem érted miért nem találsz. Vagy engedsz a külsőből vagy a belsőből. Melyik a jobb?:)
2011. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Még csak 17 éves vagy, bőven van még időd megtalálni az igazit és lehet keresned sem kell, hanem ő fog rád találni. Csak nyitott szemmel kell járni és meglásd egy napon megtalálod az igazit.

Tudom, hogy sablonosan hangzik, de hidd el így lesz!


5 évvel ezelőtt, amikor annyi idős voltam, mint te, én is azt hittem, hogy soha sem fogom megtalálni a párom, de rá egy évre sikerült és az élet úgy hozta, hogy pont az osztálytársam személyében... :)


Fel a fejjel és meglásd jön majd az a srác, aki téged boldoggá fog tenni!


22/F

2011. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat. Lehet velem van a baj át kéne értékelnem magamba,hogy mit is keresek igazán :)
2011. okt. 30. 19:33
 6/23 Walk With Me ***** válasza:
Tudnál pár tulajdonságot írni, hogy mégis ki az, aki külsőre/belsőre "bejönne" Neked, és Te milyen vagy?
2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Iuventus ventus ***** válasza:

Mik az elvárások külsőre, belsőre? Te milyen vagy belső, külső tulajdonságaid?



17/F

2011. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat. Lehet velem van a baj át kéne értékelnem magamba,hogy mit is keresek igazán :)"


Ezt szeretem:) Gondolkodsz:)

2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát én külsőre magas vagyok 175cm és kb olyan 66kg.. barna szemem van és szőkés-barnás hajam. Belsőre hát szerintem kedves vagyok segítőkész, igaz tudok lenni hisztis is,de az nagyon ritka, próbálom az emberekkel megtalálni a közös hangot, nem veszem fel a beszólogatásokat,mert nem fogom magam fölöslegesen idegesíteni őszinte vagyok,mert ha vmi nem tetszik akkor megmondom,de akkor sem bunkón. Akit keresek a lényeg,hogy magasabb legyen nálam és ne legyen vékony meg nagyon duci sem,de ez viszonylagos kinek mi. Szem meg haj szín az mind1. Belsőre legyen türelmes, humoros, kedves, őszinte, figyelmes. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2011. okt. 30. 19:53
 10/23 anonim ***** válasza:
Külsőre kicsit válogatós vagy nagyon:) Ez csak neked hátrány, mert nehezít. A belső értékeid nagyon jók, sőt nekem tetszik a jellemed elejétől a végéig. Hát sajnos veled egy magasban vagyok így kiestem:) Na látod milyen egyszerűen szűkítettél a körből;)
2011. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!