Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Sötét barna a hajam, barna a szemem, 170 cm vagyok és 52 kg. Rengeteg fiú mondta már hogy szép vagyok/jól nézek ki (mondjuk nekem erről más a véleményem, de az tény, hogy nálam csúnyább lányoknak vannak a legjobb pasijaik.) Komolyan mégsem akar velem összejönni szinte senki (2-3 jelentkező már akadt, de ők nekem nem jönnek be). Nem cigizek, nem járok minden héten bulikba és nem iszom le magam a sárga földig, nem smárolok minden héten mással, eddig 1 kapcsolatom volt (1 évig). Sok sráccal vagyok jóban, szerintük a humorom is jó és tényleg jól elvagyok velük. És látom, hogy a barátnőimre meg tapadnak a jobbnál jobb pasik. Nem tudom mi lehet a gond, hozzám miért nem közeledik senki komolyan?
2010. nov. 28. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Te korodban a fiúk azokat a lányokat ostromolják, akiktől könnyed kapcsolatot remélnek...Főleg szexuálisan...

Egy burokban nevelkedett lány csak a komolyabb fiúknak jön be, akiket Te elutasítottál...

2010. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
nah ép ez a baj le kellene szakadni a wow rol és el kellene járni bulizni meg inni...
2010. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
A lányok is WOWoznak?
2010. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
a WoW-ot csak ne szidjátok, többet ér az bármilyen csajnál!
2010. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy sosem teszem ki a lábam itthonról. De egyébként sem hiszem, hogy komoly kapcsolatot találhatnék egy disco-ban pl.
2010. nov. 28. 19:28
 6/28 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy! Mi az a WOW? Bocs ha kérdezek csak ez itt látom épp...
2010. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
más világban élsz,véleményed van mindenkiről,ami lehet nem is igaz.ezek a dolgok kiülnek a szemedre is.szted egy normális gyerek amint meglátja ezt,mennyit zuhansz a szemében.ha olyan jó,és szép lány lennél teli humorral,tuti h lenne vkid,mert azt azonnal észreveszik a magamfajta emberek.ezek szerint te mást mutatsz,és mást hitetsz el magaddal.nem tudod megnyerni az embereket,mivel még kicsi vagy hozzá.
2010. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz amit leírtál akkor maradj olyan amilyen vagy.

Sok pasi összetené a kezét egy ilyen lányért.

21f

2010. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
a WoW az életem értelme!
2010. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"2-3 jelentkező már akadt, de ők nekem nem jönnek be"


Khm..Ezek után nem irok semmit.

2010. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!