Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le az elvesztését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le az elvesztésétől való félelmemet?

Figyelt kérdés
Második komoly kapcsolatomról van szó, az elsőnek úgy lett vége, hogy az exem bejelentette, hogy nála elmúlt, vége, már nem szeret.. Azóta folyamatos rettegés van bennem, hogy ez ismét megtörténik... Képtelen vagyok leküzdeni. :( Sokszor ezért kérdezgetem, hogy biztos szeretsz, stb? ami már néha sok..:(
2011. okt. 31. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem volt/van egy 2 éve kezdődött szerelmem.Én még mindig szeretem, és minden megtennék érte.Ő enyhén szólva nem.Ugyan az alakult ki bennem ami nálad, nem tudok megbízni senkiben, félek átélni megint az érzést.Nem akarok éjszakákat végig sírni egy férfi miatt, és az élet végetvetését fontolgatni.(Bár nálam még az is ott lapul, hogy ugyan azt érzem iránta, mint régen)

Rajtunk már csak az idő segíthet:(

2011. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én srác vagyok, de ugyanígy érzek.

Ugyan együtt vagyok a barátnőmmel, de aztérzem ,hogy el fogom veszíteni, bármennyire is kapaszkodom belé....:'(


Nemfélek elmondani, sírtam már miatta ha nemis éjszakákat, de hosszú órákat biztosan...:(


Én is ugyérzem megfojtom szegényt, a szeretetemmel.

Ez sem jo, nagyon nem, de nemtudok mit tenni ellene.

Szerelmes vagyok.

És ez a baj....

Józan ésszel felfoghatatlan....követhetetlen...

Megfogadtam, soha többé nem elszek szerelmes, és inkább csírájában elfojtom, vagy elfutok előle, mert a szivem, és az eszem teljesen mást diktál...

Nem éri meg szerelmesnek lenni, mert belerokkansz lelkileg, testileg, anyagilag......

2011. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ebben a helyzetben vagyok én is, és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Hiába mondja, hogy szeret és kíván, és én vok a mindene, és jó hatással vok rá. Egyszerűen nem hiszem el, képes vok magamban azt válaszolgatni, amikor ő mondja, hogy "szeretlek" hogy "nem is." Nem tudom mit csináljak, már ott tartok, hogy tudatosan mondogatom magamnak, hogy "Neki te kellesz, és senki más, fogd már föl, te idióta!" Remélem ez segít.
2011. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj veletek, hogy nincs elég önbizalmatok! Sajnos az életben semmire sincs garancia, addig élvezzétek a kapcsolatotokat amíg lehet. No para!
2011. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!