Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Mennyit költ rátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyit költ rátok a pasitok hetente?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rám nem költ.Az nagyon ritka,ha mégis.
2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rám nem költ heti rendszerességgel. és nem is várom el tőle.

L17

2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semennyit. Egyszerűen nem várom el tőle. Írtózom már csak attól is, hogy vesz nekem valamit. Az olyan nő meg aki erre vágyik annak csak a férfi pénze kell nem magam a szerelem.
2011. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PT-Daniel ***** válasza:

En pasi vagyok es jelenleg kb heti 100-150 Eurot költök kedvesemre.

De ez egy ideiglenes szituacio, amivel ö sem tul boldog. Szoval mielött jönnenek az itelkezö, minden hatterismerettöl mentes kommentek, szivesen adom es örülök, hogy nem kell nelkülöznie egy nehezebb idöszakban. Emellett en sem szeretnem, hogy valamit csak azert ne csinaljunk, mert neki eppen nincs ra penze, de amugy neki is kedve lenne elmenni.

2011. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hetente vesz nekem 1 darab hubba bubba rágógumit.
2011. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semennyit. És el sem várom,hogy hetente vegyen valamit. Nekem itt van ő,és ez is alapban nagyon nagy ajándék.

Ha fiú vagy,akkor ajánlom hogy havi egy virág,és nagyon boldog lesz a barátnőd!:)

16/L

2011. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

semmit, meg pizzara is en hivom meg ot, pedig o dolgozik en nem, es o 35 eves ferfi!

kozeleg a veg, de nem ez miatt hanem a hozzaallasa miatt!

2011. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit, amennyit én Őrá :) Nem tudok konkrét összeget írni, egy héten pár száz forintnyi apróságokkal szoktuk meglepni egymást. Pl a héten Ő meghívott egy forró csokira, én meg megleptem egy különleges csokival valamelyik nap. Étteremben pedig egyszer egyikőnk, máskor a másikunk fizet.

Talán 4 évvel ezelőtt még Ő költött kicsivel többet, mert néha vett nekem virágot, de azóta inkább a saját kertjükből hozza, mert tudja, hogy annak is örülök. :)

20/L

2011. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szokott, de nem is várom el tőle, csak néha egy kis meglepetést:)
2011. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!