Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy ilyen rendes pasi, vagy csak a latszat csal?

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy van egy fiu es hat eleg jol osszejottunk es mikor talakoztunk smaci tipi tapi de mikor azt mondtam neki hogy STOP,azaz eleg.. ne menjen lejebb a tapival akkor nem ment,es nem is probalkozott tobbszor.vagyis talalkoztunk meg ne nem ment tovabb.
2009. máj. 5. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak visszavett az iramból:)

Rájött, hogy ez neked gyors, így vár:)

-Reaper-23/F

2009. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nem minden pasi bunkó tapló. Sőt szerintem többen vannak azok, akiknek számít, hogy ne csinálják azt amit a lány nem akar, akik a kedvünkben akarnak járni. Csak a negatív tapasztalatok után alkotunk véleményt.
2009. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kevin42 ***** válasza:

Persze hogy létzik sőőt.

Sajnos nekem volt már, hogy ez volt a baj...

2009. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XDD hát elég szemét pasikkal lehetett eddig dolgod, ha ezt ilyen szinte hihetetlennek tartod. de akkor most örülj neki, h egy normális fiúval hozott össze a sors. =) igen, létezik ilyen rendes pasi. a legtermészetesebb dolog, hogy ha az egyik fél még nem akar tovább lépni egy kapcsolatban, akkor a másik nem erőlteti.
2009. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazatok van,es nagyon orulok neki:D
2009. máj. 5. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne létezhetne?

Most megrémiszteni nem akarlak, ezért az ilyenből jövő negatív tapasztalataimat nem írom be, de a pozitívat igen:

első barátommal volt úgy, hogy én még nagyon ügyetlen és tapasztalatlan voltam, és mikor először akart megcsókolni, mondtam neki, hogy ez még nekem nem menne, szerintem ne erőltessük. Utána még napokig nem történt semmi, pedig minden nap találkoztunk, kézakézben indultunk el, simogatott, megölelt, de mindaddig nem próbált újra megcsókolni, míg én nem kezdeményeztem... Akkor is elég esetlen voltam, de ő türelmes és jó tanárom volt. :) Pár nap gyakorlás, és mesteri fokozat. :D

Szóval ne aggódj! :) (23/L)

2009. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!