Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez milyen eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen eljegyzés lenne?

Figyelt kérdés

A párom 1 évig lesz Németországban ebből 2 hetet itthon tölt karácsonykor és úgy gondoltam, hogy "karácsonyi ajándékként" megkérném a kezét, hogy tudja mindig mellette leszek és kibírjuk azt a maradék 7 hónapot míg haza jön. Arra gondoltam, hogy vennék neki valamilyen kis ajándékot és beleraknám egy karácsonyi zacskóba és az alatt a kis valami alatt lenne egy díszdoboz benne a gyűrű. Kinyitja én letérdelek és megkérem a kezét.


Szerintetek? esetleg valami jobb ötlet? :) Megyünk eltöltünk az ünnepek között 2 napot egy romantikus hotelben is esetleg ott kérjem meg egy vacsora közben?


2011. nov. 1. 00:36
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
0%
inkább karácsonykor add oda, én legalábbis imádtam a jegyességem alatt hordani a gyűrűt, valószínűleg ő is örülne, ha a pihenés közben már viselhetné. meg minnél tovább rejtegeted, annál valószínűbb, hogy esetleg véletlenül megtalálja, és oda a meglepetés.
2011. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor azért picit irigykedek, hogy az én pasim kb annyira romantikus, mint egy befőttesgumi... :(

Szerintem jó ötlet az egész! :)

2011. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 napietus ***** válasza:
0%
jó, mondjuk az én férjem ezt úgy adta elő, hogy hazajött, letette a kabátját, leült a kanapéra, kényelmetlenül fészkelődött, mint akit nyom valami, és azt mondta "nézd már, valami a zsebemben maradt", mondom biztos papírzsepi, erre elkezdett matatni a zsebében, és "na, megvan" felkiáltással előszedte a dobozt. :D:D:D nekem nagyon bejött, mert 1. rá vallott ez az egész 2. nem vagyok valami romantikus típus magam sem 3. ABSZOLÚT nem számítottam rá akkor, mert nem volt semmi alkalom, így nagyobb volt a meglepetés :D
2011. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyen meglepetés előnyöm nekem is van :) mivel mondtam neki mindig is hogy én még nagyon sokára akarok nősülni... csak, ha már rendes munkám van házunk stb... így ezért is hatalmas meglepetés lesz szerintem :) Nem baj, hogy karácsonyi ajándék végül is a gyűrű?:)
2011. nov. 1. 00:46
 5/14 napietus ***** válasza:
szerintem nem baj. egy eljegyzési gyűrű alapból elég drága, felesleges mellé még plusz ajándékot venned. amúgy sem az a léyneg a karácsonyban, hanem hogy ünnepelünk meg együtt van a család.
2011. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon aranyos ötlet, én tuti elolvadnék tőle :)

Egy ismerősöm úgy kérte meg a barátnője kezét karácsonykor, hogy az egyik karácsonyfadíszre rakta a gyűrűt :)

Ez azért is jó, mert utána mikor hazajön, össze is tudnátok házasodni és biztos, hogy így még jobban várná, hogy jöhessen és végig lázban égne a kinn töltött idő alatt- tehát tuti, hogy csak rajtad és az esküvőn járna az esze :)

Sok boldogságot! :)

20/L

2011. nov. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
utolsó, azért egy esküvő megszervezéséhez elengedhetetlen a menyasszony jelenléte :) majd meglátod :) élvezetes, de sok munkával járó dolog, rengeteg apróbb-nagyobb problémával. igaz, ezek nagyon édes problémák :)
2011. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy nélküle szervezze meg :) De több olyan ismerősöm is van, aki 1-2 hónap alatt leszervezett mindent, szóval akár ők is meg tudnák tenni részben karácsonykor, részben mikor hazajött a lány. De ha nem állnak neki szervezni, akkor attól fog lázban égni a menyasszony, hogy nekiállhasson, ha meg nekiállnak, akkor attól :)
2011. nov. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre én egyetemre járok ő most nyelvet tanul és kis pénzt keres kint, hogy aztán egyetemre járjon még 3 évig :) Én először diplomát szeretnék nyugalmat :) és utána esküvő szervezést :D Egyébként ilyenkor nem számít az, hogy milyen gyűrű ugye? (természetesen nem bizsu) Gondolok itt arra, hogy mivel suliba járok így nem vagyok el eresztve nagyon így max 40-50 ezret költenék gyűrűre. Kaphatok azért is szépet nem? aztán ha már dolgozok akkor egy igazán gyönyörűt :)
2011. nov. 1. 01:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaaaaaa, hogy Te úgy gondoltad, hogy most csak eljegyzed, aztán majd évek múlva elveszed? Ebben az esetben viszont jobb, ha ismered a barátnőd álláspontját az ilyesmiről.

Én személy szerint hülyeségnek tartom a "sima" eljegyzést, hiszen ha feleségül kér a párom, akkor vegyen is el, ne úgy kérjen meg, hogy majd egyszer... Gyűrűt meg már készített nekem a kapcsolatunk elején, hordom is azóta, de az nem eljegyzési gyűrű... Persze nálunk a barátom is hasonlóan gondolkodik, így biztos, hogy nem jut eszébe addig megkérni, míg nem úgy gondolja, hogy esküvőt akar.

Csak azért írtam le, mert tudom, hogy nem csak én állok így ehhez az eljegyzés dologhoz, szóval szerintem csak akkor csináld, ha biztos vagy benne, hogy a barátnőd örül neki, és nem várja, hogy akkor ezek után el is vedd.

Amúgy nem kell drága gyűrű, nem az számít, hogy 50karátos arany legyen hatalmas gyémánttal.. :) Hanem olyasmi, ami illik a barátnődhöz és belefér az anyagi keretedbe. Nem az anyagi, hanem az eszmei értéke számít :)

2011. nov. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!