Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előny vagy hátrány ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány ha valakinek életében csak egy párja van (ő lesz a férje is)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem sokszor felmerül más milyen lehet, jobb, rosszabb. Akinek több kapcsolata van tud viszonyítani, pl-ul Péter ezt nem csinálja míg Tamás igen. Igy talán jobban tud tűrni az ember."


Szerintem aki jól érzi magát és boldog valakivel, azt egyszerűen TUDJA, és nem érdekli, hogy objektíve más jobb, szebb, okosabb-e. Aki szerelmes, az akkor is a szerelmével lenne, ha bárki mást választhatna, és ezt szerintem el tudja dönteni az ember akkor is, ha 10 kapcsolata volt előtte, meg akkor is, ha 0.


"Egyik ismerősöm akinek csak a férjével volt kapcsolata panaszkodott, milyen rossz vele élni. Megpróbáltuk felvilágosítani, hogy mással is pont ilyen rossz, vagy rosszabb, csak nincs viszonyítási alapja."


Már bocs, de ez szörnyű! Az ember nem azért választ valakit párjának, mert mással még rosszabb vagy mert másokkal is ugyanilyen rossz. Nagyon pesszimisták vagytok, ami rossz, azt nem kell tűrni akkor se, ha 10., akkor se, ha első kapcsolat.

2011. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!