Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ha akarna hozzánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ha akarna hozzánk költözhetne önszántából?

Figyelt kérdés
19 éves, a keresztszüleivel él, mert az édesapja elhagyta, az édesanyja pedig meghalt. Viszont nem érzi jól magát a keresztszüleinél, a keresztanyja nem is foglalkozik vele, a keresztapja meg egy állat. Nem mondta ugyan nekem, de szerintem már próbálta molesztálni is (legalábbis nekem ez az érzésem). Szegény emiatt nagyon sokat szenved, de sokat nem tud tenni. Én arra gondoltam, hogy ide költözhetne hozzánk. De ez sem lenne zökkenőmentes, mert a szüleim sznobok. Anyagilag jól állunk, tehát nem azzal lenne a gond, hanem tudom, hogy a szüleim nem fogadnák Őt be, mert Ő "csak egy egyszerű lány." Számomra nagyon is különleges, soha nem láttam még ennyire gyönyörű lányt, akinek számít a belső is, nem csak a külcsín. Ha a szüleim mégis megengednék, hogy ide költözzön annak lenne valami jogi akadálya szerintetek? 19 éves múlt, tehát már nagykorú. Ha esetleg a szüleim nem engedik meg, hogy ide költözzön, akkor ti milyen megoldást javasolnátok? Nekem megfordult már az is a fejemben, hogy eladom az autómat és veszek egy házat, ha a szüleim nem támogatnának minket. Vagy még az is megoldás lehetne, ha beköltöztetném egy szállodába, azt tudom fizetni én is.
2011. nov. 1. 20:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Arra nincs pénzem, hogy összeköltözzünk egy saját házban. A szállodát pedig ki tudnám fizetni, mert a szüleim ellátnak annyi pénzzel havonta, hogy ki tudjam fizetni.
2011. nov. 1. 21:01
 12/17 anonim ***** válasza:

annyi pénzből egy évig spórolsz és egész szép kis lakást lehet venni. a számlák majd lazán kijönnek a szüleidtől kapott pénzből, egy kis lakást berendezni meg nem egy őrületes összeg (mármint nekem az lenne de neked van pénzed)

am mért nem mentek el dolgozni?

2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az szuper h 150-200at kapsz a szuleidtol meg olyan kocsid van aminek az ertekebol hazat lehet venni. Nos a kerdesre a valasz: nincs semmilyen jogi akadalya h ossze koltozzetek, h hizzatok koltozon ha a haz tulajdinosa is meg engedi, h szallodaba koltoztesd.
2011. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

miért nem érted, hogy ALBÉRLETBE költözzetek ketten, ne saját lakásba?

ennyire sznob elkényeztetett szar nem lehetsz, hogy nem fogod fel, egy albérlet nem csak szar és koszos lehet.

2011. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Neked elmentek otthonról, vagy burokban nőttél fel? Jártál valaha is az életedben egyetlenegy albérletben? Mert szerintem nem... Ahogy előttem már leírták sokan, sokkal olcsóbb mint a szállodák, de a válaszaid alapján neked még a Hilton sem lenne elég... Amúgy, ha apuci és anyuci ilyen pénzes akkor igazán előállhatnál azzal, hogy már nagynak érzed magad és szeretnél egy saját lakásba/albérletbe költözni. Lehet ezek után, ha felhoznád nekik, hogy a barátnőd odaköltözzön hozzátok, egészen más lenne már a lány fekvése...
2011. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
amúgy meg a csaj helyében elsüllyednék ha apasim szülei pénzéből kéne egy szállodában masszíroztatnom a lábam
2011. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én azt a kijelentést se értem, hogy egy albérletben mindent magának kéne csinálnia... Mi mindent? Főzni? Takarítani?

Egy 40-50 négyzetméteres Jó albérlet megvan havi 50-60 ezerből. Ha fogadsz mellé egy takarítót, akkor csapj hozzá egy tizest mondjuk. 70ezer. Esetleg étteremben eteted minden nap, az legyen egy 20-as, 90ezer... Ez pesten. És akkor a csajnak még mindig semmi dolga nincsen, de van egy jó kecója. Legalábbis egy szállodai szoba este/5000Ft-ból még mindig kisebb, mint egy 50négyzetméteres albérlet. De ha te 150négyzetméteres férőhelyet szeretnél ennek a lánynak, akkor a szállodai költséged csilliárdösszegű/hó.

Az albérlettel (+takarító/étterem) mindenképpen jobban jársz, nem értem mi a problémád vele?

De tudom irigyelni a gyereket... Az én havi "zsebpénzfizum" kb harmada annak, amit ő kap szüleitől csakúgy pofára. Nem tőle sajnálom, de én mi a halálért nem születtem a tutiba? XD

2011. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!