Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ide költözhetne hozzánk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ide költözhetne hozzánk a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm szeretne ideköltözni hozzánk, mert itt jobban érzi magát, mint otthon (nagyobb ház, kert, kutyák stb.). De az a gond, hogy 14 éves és szerintem ilyen korban még nem költözködhet csak úgy önállóan, vagy igen?
2011. ápr. 30. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem költözhet. és a családja sem támogatná ebben, gondolom, és minden joguk megvan visszatartani. meg aztán nem is lenne érdemes ennyi idősen pasihoz költöznie, mivel nagy valószínűséggel még sok fiúja lesz addig, mire önállóan dönthet arról, hova költözzön.
2011. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2011. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 17 és köszi a gyors választ.
2011. ápr. 30. 00:12
 5/10 napietus ***** válasza:
nem. a szülei a törvényes képviselői, ezen kívül az ő kötelességük gondoskodni róla. ostobaság lenne akkor is, ha a jog engedné (nem véletlenül nem engedi).
2011. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És nyáron ide jöhet hosszabb időre (akár 2 hónapra is), ha a szülei elengedik?
2011. ápr. 30. 00:16
 7/10 napietus ***** válasza:
ha a szülei elengedik, akkor oda megy, ahova akar :) én nem engedném, de nem én vagyok az anyja.
2011. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ott tartózkodását mindenképp a szüleitekkel beszéljétek meg,ha bírnak téged biztos hogy megengedik.De ez a költözködés,ez nem:)
2011. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
ja, és a Te szüleidnek is meg kell engednie, mert gondolom az ő házuk...
2011. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az én szüleimmel nem lesz gond, mert anyám imádja őt. :D

Eddig az ő szülei is elengedték velem mindenhová, első szóra, bár ez egy kicsit más lesz majd.

2011. ápr. 30. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!