Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek már semmi esélye. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek már semmi esélye. Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
Egy táborba találkoztam egy fiúval aki nagyon megtetszett és közben észre se vettem és szerelmes lettem belé. Nem haverkodtunk össze mert akikkel ott összebarátkoztam lányok csesztették a fiú haverját így azt hiszi én is csesztettem. Viszont nem bírom elfelejteni! Mindig nála lyukadok ki! Mit tehetnék? ( kérlek rendes válaszokat tudom elég szar helyzet)
2011. nov. 1. 21:18
 1/2 Sikoltó ***** válasza:

Az élet olyan mint egy motor, ha nem megy be kell rugni.


Amúgy ismerkedj másokkal és hamar elfelejted

2011. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Supernova válasza:
Az idő rettentő faja gyógyszer ilyenekre. :) Ne tégy semmit, majd idővel elterelődik róla a gondolatod és megy a kukába az egész! Addig meg próbáld kerülni, hogy a srácra gondolj. ( úgy se fog menni, de addig is míg próbálkozol megy az idő :P )
2011. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!