Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös elfoglaltság tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steam77 kérdése:

Közös elfoglaltság tippek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt (most múltunk 18évesek mindketten) de mostanában valahogy egyre több az olyan nap amikor csak tévézünk vagy semmitsem csinálunk együtt (általában a hétvégéket tudjuk együtt tölteni)

Valami közös hobbi kéne csak nem tudom mi,szeretek sportolni,ő nem annyira,mert elég könnyen megszok betegedni ezért fél hogy megfázik de azért néha elmegyünk kocogni együtt vagy korizni,bicajozni,esetleg úszni,bár az utóbbi időben már elég ritkán,ami közös és mindketten imádunk az a motorozás,de sajnos 125ös nsr-em van,amivel bár egyedül élvezetes kanyarogni de ketten túrázni már nem a legjobb,ráadásul sok bajom van vele,összes pénzem beleölöm de remélem jövőre sikerül valami nagyobbra cserélni.Ha valakinek lenne valami jó tanácsa,azt szívesen fogadom,valami sport ha esetleg lenne ami eddig nem jutott eszembe vagy valami otthoni közös tornászás (nem szexre gondolok,de ha valaki tud valami fasza dolgot amivel fellehet azt is dobni,az is írhat nyugodtan). Aktívabb csajok ti mit szerettek csinálni,sportolni?Értelmes dolgokat írhattok nyugodtan privátban is,előre is köszi annak komolyan vette :)


2011. nov. 2. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a rendes nagymotorral való motorozásnál jobbat nem tudok!!! :)

Elfoglaltság: [link] nagyon jó és hasznos játék unaloműzés ellen ha van telód amin van gps,vagy netán akad gps-ed...

2011. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a baj,hogy nincs még nagymotrom,amivel kiélhetném magam rendesen,autót kellett most nyáron vennem,ezért egy ideig nem futja motorcserére,mivel még sulis vagyok.

Ja és köszi a tippet de nem ilyen telón játszós valamire gondoltam,én egyedül lekötöm magam,nem azzal van a gond,a közös hobbi az ami igazán hiányzik :(

2011. nov. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!