Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom másokal flörtölget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom másokal flörtölget?

Figyelt kérdés

A a párom Facen másokkal flörtölget..elég keméynen..

Az éppen aktuális udvarlói alá meg adja a lovat, anno e gyszer lebukott vele és amikor számonkértem kimagyarázta viszont most amikor lebukott azt modnta erre szüksége van hogy szabadnak érezze magát....Jogosan akadtam ki? Ti mit tenétek?


2011. nov. 3. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Adnék neki szabadságot...Szakítanék.
2011. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
az fb nem az élet.
2011. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sikoltó ***** válasza:
100%

2 szempont:


1, a fészbúkon írogatás nem flörtölés, ha velem mindig szakítottak volna azért amiket írtam ott akkor már papnak kellett volna állnom.


2, tényleg van aki nem azért flörtöl mert csajozni akar vagy mert félre akar lépni. Akiknek pl önértékelési zavara van az sokat flörtölget hogy javítsa az önbizalmát, Ez az önértékelési gond párkapcsolatban is megmaradhat és ez okozhatja hogy flörtölget.


Hozzáteszem nehéz elhatárolni hogy a flörtölés mikortól megcsalás, pl van aki szerint a megcsalás a csőknál kezdődik, van aki szerint a szexnél és van aki szerint meg már az is megcsalás ha szemezik egy másik nővel (számomra a csóknál)


Igazából utána kellene járnod, hogy mi az oka, hogy ezt teszi, ha csak passzióból írogat az msn-en akkor nincs okod aggódni.

2011. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 JANIkettőezer ***** válasza:
69%
K*rnám ki a pics*ba. Ne velem szórakozzon...
2011. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
ja, hát fb-n írogatás még flörtnek is gyenge...túl nagy jelentőséget tulajdonítasz jelentéktelen dolgoknak.
2011. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
hát aki fb-on flörtöl, az megteszi az életben is, ha akad lehetősége. csak neten minden könnyebb. én nem nézném el neki, nade azért nem is szakítanék vele. megbeszélném, hogy miért van erre szüksége. szabadnak érezze magát...feltétlenül érett egy párkapcsolatra?
2011. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
100%
"hát aki fb-on flörtöl, az megteszi az életben is, ha akad lehetősége." én ennek életem eddigi 29 éve alatt pont az ellenkezőjét tapasztaltam. aki ilyen közösségi oldalakon flörtölget, az a való életben visszanézni sem mer.
2011. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én sajnos pont az ellenkezőjét tapasztaltam az exeim során. amelyik fb-on flörtölt, a valóságban is flörtölt csajokkal a hátam mögött. :(
2011. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!