Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más csajokkal flörtölget facebook-on. Ezt nem tudom elviselni, rosszul esik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon sexi modell csajokkal beszélget, van akit ismer ténylegesen is állítólag, de sztem van akit nem...

Ő már 30 év fölött van, én fiatalabb vagyok nála, a kapcsolatunk jól működik, én nagyon szerelmes vagyok és ő is(ezt érzem is)De egyszerűen nem értem miért nem tudnak a pasik ebből a neten csajozgatós dologból kinőni!? Vagy ő ilyen típus és mindig ez lesz?

Számomra ez nagyon rosszul esik. Tudom h nem én vagyok a legszebb nő,nem is azt mondom h ne nézze meg a szép nőket, de tettekig sztem nem kéne eljutni a dolognak, hogy flörtölget is. Amúgy én is szépnek mondott lány vagyok, hobbi szinten néha modellkedek, bár vannak önbizalom gondjaim. De az ilyen húzásaival csak még inkább azt erősíti bennem h nem én vagyok a legszebb.Ami persze igaz én is tudom,....de nem értem a pasikat miért ilyenek. Azt hittem ezt max. huszonéves korukban kinövik....


2011. máj. 11. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod meg neki, hogy zavar?

Ne hagyd, hogy azzal a dumával jöjjön, hogy "attól, hogy nem eszek, az étlapot még megnézhetem". ;)

2011. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi is értendő itt a "flörtölgetés" alatt. Ha egyszerűen csak dicséri őket, hogy szépek, akkor azzal még nincs semmi gond, főleg akkor nem, ha közben veled is ugyanígy érezteti, hogy te is tetszel neki. Ha tényleg szeret téged, és tényleg veled akar lenni, és tényleg veled is van, és soha még csak a gyanúja sem merült fel benned annak, hogy esetleg meg akarna csalni, akkor nincs semmi gond.


Tudod, ahogy a mondás is tartja: "Hűséget fogadtam, nem vakságot". Amíg tényleg mindent megkapsz tőle lelki téren is, addig nincs semmi gond azzal, ha mások szépségét is elismeri. A baj ott kezdődik, ha egyre kevesebbet foglalkozik veled, és egyre inkább hanyagol téged.

2011. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként az első által idézett mondás is teljesen igaz.

Hacsak nem vájod ki a szemét, nem tudod elejét venni, hogy meglássa mások szépségét is, nem erőltethetsz rá vakságot. Azt már esetleg elérheted, hogy ne adjon hangot a tetszésének, de ugyan miért ne tenné? Lásd feljebb, amíg te nem kerülsz hátrányba, addig semmi aggódnivalód nincs. Elvégre nyilván ismerkedsz, beszélgetsz te is másokkal rajta kívül, fiúkkal is, akkor ő miért ne tehetné ugyanezt, lányokkal is? Amíg veled tölti éjjelét-nappalát és veled van együtt, nem jár félre, addig nem látom be, mi ok az aggodalomra.

2011. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én annyira de annyira pipa lennék, letiltanám az arckönyvről, mit képzel ez a srác, ha valakinek van barátnője akkor az nehogy már mással is beszéljen. Ez szemét dolog! húúú
2011. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Ő ilyen marad. Aki 30 éves felnőtt férfi létére flörtölget úgy, hogy barátnője is van, elmondása szerint szereti is, az sosem fog változni.

Tudnia és éreznie kellene, hogy neked ez rosszul esik.

És nem minden pasi ilyen!

Párom 27 éves és soha nem flörtölt az elmúlt 2 évben, első sorban azért mert szeret és neki nem kell mást! Ellenben az egyik ismerőse viszont mindig írogat a csajoknak, annak ellenére, hogy barátnője van 7 éve. Szóval ezek után vond le a következtetéseket.

2011. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálja a barátod, mert nem látok a fejébe, de tényleg fura.

Én is kiakadnék ezen, pedig nem vagyok sem féltékeny sem önbizalom hiányos (sőt.... :) ).

Bár tényleg az a kérdés, hogy mit takar ez a flörtölés.

Amúgy csak megnyugtatásképpen neked: én ismerek vagy 6-8 olyan lányt, aki modellkedik. Ha valaki látja a képeiket el van ájulva, hogy mennyire jó nők és milyen szépek.

A bibi ott van, hogy élőben már egészen más a helyzet, mert nem hogy nem szépek, hanem kifejezetten csúnyácskák mind.

Na ennyit a "modellekről". :)

L/24

2011. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mindig szóvá tettem amikor ilyen eset történt, és megmondtam h nekem ez rosszul esik, mert én se tartom őt a legjobb pasinak a világon, de totál szerelmes vagyok belé, ergo nem jutok el odáig h más helyesnek tartott pasinak megírom azt h hú de jól néz ki.

Amikor szóvá tettem neki mindig elmondja h ő engem szeret, soha nem csalna meg, amit amúgy én is így gondolok.

De attól még zavar. amúgy nem sok ilyen eset volt, max 2. de attól még zavar....

2011. máj. 11. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
nem látok a fejébe, de nekem az a véleményem hogy ha annyira oda lenne érted akkor nem "flörtölgetne"
2011. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!