Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szükségszerű, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szükségszerű, hogy egy nem sok párkapcsolatot és ezzel szexuális életet élt fiatal férfi szükségét érzi, hogy szexuális kalandokba bocsátkozzon, megcsalja a párját is akár?

Figyelt kérdés

Egy szakításon próbálom épp túltenni magam. A párom 24 én 23. Azt mondja, azért szakított, mert kalandot akar, tapasztalatokat és előbb utóbb megcsalt volna, mivel a vágyait nem tudja elfojtani, melyek most tudatosultak benne.

Előttem 2 kapcsolata volt, több évig tartottak, és ebből csak az egyik kapcsolatban élt szexuális életet (a lánynak ő vette el a szüzességét). Majd jöttem én, 5 hónapra és sajnos naki adtam én is a szüzességem.

Tényleg ennyire baj, hogy nem tapasztalt nőkkel élt szexuális életet? Miért tör elő ez a vágy, hogy minél több nőt kell megdönteni tapasztalatszerzés címszóval? Miért érzik szükségét a férfiak, hogy akár félre is lépjenek?


2009. febr. 6. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükségszerű ez egyáltalán. Egyszerűen hülye volt a volt barátod. Mondanám hogy az férfiak evolúciója úgy alakult, hogy célunk minél több nőt megdönteni, de ez nem kifogás. Többek között azért vagyunk emberek hogy tudjunk uralkodni az ösztönünkön.
2009. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak szerintem ez ösztönszerűen működik. Az én párom is bevallotta, hogy előttem nem volt olyan kapcsolata amiben hűséges lett volna. Most 25 éves, lehiggadt, családot szeretne és persze megtaláltuk egymás mellett az igaz szerelmet. Most azt mondja, hogy soha nem tudna más nőre nézni és én bízok benne. Mondjuk ismerem a másik végletet is, aki azzal él együtt aki az első volt neki és nem vágyik másra. Ez teljesen pasifüggő. Sajnálom, hogy csalódtál, de örülj neki, hogy előbb szakított minthogy megcsalt volna.
2009. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy 24éves lány vagyok.

Mi a párommal már több mint 2éve vagyunk együtt.

Neki én vagyok a 2 ilyen hosszabb kapcsolata.

A nyáron külön mentünk, szakítottunk egy hónapra egyéb okok miatt is.

Nem vagyunk nagy bulizósak, se ő, se én, se együtt, se külön nem voltunk sokat szórakozni.(ez betudható féltékenységeknek, stb)

Ennek ellenére a nyáron, mikor külön voltunk, mind ketten "mint hal a vízben" bulihegyek, hova legyek...

Szóval sok volt a buli mindkettőnk részéről.

Ő is kiélte ezn vágyait, se lenyugodott, meg én is.

Most ott tartunk, h babát próbálunk összehozni, ami remélem hamarosan összejön.

2009. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Pár év múlva meg újra rátok jön a "változatosság utáni vágy", és a gyerek végigasszisztálja, hogy megy tönkre, majd áll újra össze a családja?

Labilis erkölcsű egyének gyermekének nem jó lenni. Szegény gyerek.

2010. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!