Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bánt, hogy a barátnőim megjegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt, hogy a barátnőim megjegyzéseket tesznek. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy 3,5 hónapja van egy barátom, szeretjük egymást, mondhatom nagyon jó a kapcsolat. Kimutatjuk mindketten az érzéseinket.

Van 2 barátnőm, már többször volt, hogy megjegyezték, hogy milyen már, hogy msn-re is csak 1 hónap után vettük fel egymást a barátommal, és azóta sem sokat beszélünk rajta. Max egy órát, sokszor csak pár percet. Na most a mi kapcsolatunk nem felszínes...hogy is érzékeltessem mit szeretnék mondani...Tudom hogy sok pár úgy van, hogy ki van írva msn-re hogy így szeretlek úgy szeretlek, személyesen meg nem kielégítő a kapcsolattartás. A másik meg, hogy a barátom 21 éves kora ellenére komoly fiú, tanul is meg dolgozik is, sokkal érettebb az átlagnál, meg nem egy nagy msn-ező. Csak olyan rossz érzéseket hagynak bennem a lányok, mikor beszélek velük msn-en, egyből lecsapnak, hogy "na xy-nal beszélsz? Neeem? És nem is beszéltétek meg hogy mikor fogtok fent lenni? Pedig ilyenkor is kéne...nagyon sokat." Meg ez a halálom hogy "ez milyen fura". Hát könyörgöm...eleinte még ők irigykedtek...hogy mennyire látszik rajtunk hogy szerelmesek vagyunk, és hogy mikor nem dolgozik és egy városban vagyunk, ahol én tanulok, minden nap elhív találkozni, süt nekem sütit, stb.

Azt akarják velem éreztetni, hogy ez alapján úgy gondolják, hogy nem hiányzom neki. És mintha keresnék is az alkalmat, hogy belekössenek ebbe...

Rosszul esik. De direkt nem akarok elkezdeni kardoskodni, hogy igenis oké minden, mert minek...én tudom, és kész..mégis van, hogy elbizonytalanítanak. Most is ezen gondolkodom, hogy hát ha hiányoznék neki, akkor...

Írta az egyik lány, hogy az új barátja nem ment el diszkóba, hogy vele msn-ezhessen...Na hát...

Ez az igazi? Nem az, ami köztünk van? Hogy nem vár el tőlem olyat, amit nem akarok (értitek)?


2010. dec. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
jesszus, miért életbevágóan fontos az msn-ezés? ez szerintem nagyon gáz. teljesen jó, hogy inkább személyesen beszélgettek többet mint msn-en. és ha a barátnőd pasija nem ment diszkóba hogy MSN-en irjon a barátnődnek hát könyörgöm milyen pasi ez? miért nem hívta magával? a barátnőis felszinesek és tanultak az érzéseik ha az a legfontosabb,hogy msre ki írhassáh, hogy szerelmesek.
2010. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi soha nem beszélünk msn-en, mert amíg beszéltünk, mindig összevesztünk rajta. Csak tönkrevágja a kapcsolatokat, és ezt nem csak én mondom. Könnyen félre lehet érteni a másikat úgy hogy nem látod az arcát, nem hallod a hangját.

Egyébként már jegyben járunk, úgyhopgy kétlem hogy nem szeretne:) Ekkora hülyeséget...

2010. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kislány...szó szerinti tanács, ha ők be akarnak szólni.


VERD ŐKET verbálisan (szavakkal) szájba ;)

2010. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 12. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigykednek.Mi is nagyon szeretjük egymást a párommal és nem nagyon szoktunk beszélni msnen.De nem is számít.Teremtsd le őket nagyon komolyan,hogy szálljanak le a témáról,semmi fura nincsen abban,hogy msnen nem beszélgettek,mert helyette ott van a telefon meg a személyes találkozás.Emellett meg nagyon is szeretitek egymást és ti pontosan tudjátok,hogy mi kell a kapcsolatotokba.És ha ebbe nem tartozik bele az órás msn beszélgetés,akkor nem tartozik bele.
2010. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a baromságot! :D

A barátnőid nem normálisak, neked ennyire számít ki mit mond?!

Ne legyél már ennyire befolyásolható. Csak az SZÁMÍT, ami közted és a párod között van, amit ti ketten megbeszéltek egymás között.

Az milyen kapcsolat, hogy a bnőd barátja nem ment el discoba, hogy együtt msn-ezenek, akkor már miért nem taliztak ÉLŐBEN?! :D

NO COMMENT!!!

Ne hallgass rájuk,talán idővel kinővik, ezt a hülyeséget.

Mi sosem msn.ezünk egymással a párommal, mert mi mindig élőben töltjük el az időt egymással. :D Ha meg nem tudjuk, akkor telefonon dumálunk, esetleg sms.

Az élő kontakt számít :)

2010. dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tőlem mindig megkérdezik miért nincs a barátommal közös képem, vagy közösségi oldalon miért nincs semmi beállítva kapcsolati állapotnak én ezeken csak röhögök szerintem te is tedd ezt:)


19L

2010. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!