Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy utolsó szemét ribancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy utolsó szemét ribancnak érzem magam. Jogosan?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, egy közös, bandás program alkalmával. A barátnőm is akkor ismerte meg őt. Neki első pillanattól fogva tetszik a fiú, nekem elsőre semmi extra nem volt benne. Nagyon sokáig nem érdekelt, míg barátnőm napi rendszerességgel beszél vele, cseten, telefonon, sms-ben, de eddig nem történt köztük semmi, talán három hónapja tartják a kapcsolatot, akkor ismerhettük meg. Mendig elmesélni nekem, miről beszéltek, mit mondott neki a fiú, és belemagyaráz dolgokba utalásokat, miszerint ő biztosan tetszik a fiúnak. Szerintem ezek kicsit eltúlzott dolgok... a fiú mindenesetre tetszik a barátnőmnek. Én pár napja ráírtam cseten,de szimpla unalomból. Egész jól elbeszélgettünk, semmi extra nem volt. Aztán még egyszer. És ma megint. Előző alkalommal, és most is már a köszönésbe oda írta, hogy puszi. Ezt barátnőmnek is írja mindig. Én nem írtam. Ma már küldött kacsintós smileykat is. Barátnőmnek ezt is rendszeresen. A fiú nagyon jó fej, a barátnőmet, igaz, nem a legjobb barátnőm, de mégis szeretem.


A probléma az, hogy kezd nekem megtetszeni a fiú, és én ezért kellemetlenül érzem magam. Nekem a barátság mindig előbb volt, mint a kapcsolat, és félek, ha esetleg bejönnék a fiúnak, a barátnőm nagyon megharagudna. Nem hajtottam rá, nem írtam semmi félreérthetőt. Tetszik nekem, de nem szeretnék tőle semmit, mégis rosszul érzem magam. Azt viszont nem tudom, hogy ha esetleg szeretne tőlem valamit, mit kéne mondanom. A barátnőm eléggé olyan lány, aki nincs pasik híján. Nekem eddig egy barátom volt ő is csak rövid ideig. Nem tudom, mit kéne tennem. Segítsgetek előre köszönöm. : ) 16 lány (a fiú 17)


2011. júl. 20. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Most azért érzed ribancnak magad mert tetszik egy pasi aki a barátnődnek is? Ez nem olyan dolog amiről te tehetsz.
2011. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

én úgy gondolom jogosan érzed szemétnek magad.

beszélsz vele,mert tetszik és ha te is tetszel a srácnak,akkor barátnődnek semmi esélye nem lesz.

attól,hogy sok pasinak tetszik az a lány,még nem kell lecsapni a pasijelöltjére,csak mert esélyesnek érzed magad.

nálam barátnő kiszemeltje tabu,szerintem ez olyan alap dolog.ha nem,akkor az nem is igazi barátság.

2011. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes hagyd hogy kialakuljon a dolog !! :))
2011. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a második válaszolóval, márpedig azért, mert ha alapból nem tetszik a csávónak a barátnője, akkor csinálhat az bármit, meg mondhat le a csávóról bármennyi csajszi, akkor se fog vele összejönni. Ha a barátnődnek tényleg tetszik, akkor ettől független neki nagyon rosszul eshet ha amúgy összejönnétek. Aztán ki tudja. Ezt neked kell eldönteni.
2011. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én úgy vagyok vele, hogyha kiderül száz százalékra, hogy a barátnőmnek esélye van a fiúnál, természetesen nem teszek majd semmit. Ha én jobban tetszenék neki, vagy nem tudom, akkor sem jönnék össze vele, ha tudom, hogy egy kis esélyük van egymásnál. Féltem a barátságunkat.
2011. júl. 20. 23:58
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Lehet lenne esélye a barátnőjének,de Ő lassan bekúszik közéjük és máris kész a baj.

Csak Ő állítja,hogy nem tetszik a másik lány a fiúnak,de az éremnek 2oldala van.

2011. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 okéokésokés ***** válasza:
0%
bocs így éjfélkor ezt nem fogom végigolvasni.De ha ennyit járatod a szád akkor biztos
2011. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bűntudatod van az azt jelenti, hogy szerinted nem erkölcsös amit csinálsz. Szerintem, hiába van elhalmozva pasikkal, a szerelem más... van aki kétségbeesetten keresi mindenkiben, ha meg úgyse nagy kaland, összejönnek szakítanak, vársz amíg kerít magának másikat, és tiéd. Szerintem ne kockáztass barátságot múló szerelemért :)
2011. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az éremnek két oldala van, ezért nem is "hajtok" a fiúra, nem lehetek biztos semmiben.


Kedves, utolsó, szíved joga, jó éjt! :)

2011. júl. 21. 00:10
 10/17 A kérdező kommentje:

*Utolsó előttinek jó éjt.


Az utolsónak pedig köszönöm, ebben igazad van. Én sem szeretném kockáztatni. De sajnos barátnőmön sem tudok kiigazodni, mert ezen a fiún kívül még két másik is tetszik neki... :( Na majd lesz valahogy. Köszi. :)

2011. júl. 21. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!