Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem, hogy fontos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem, hogy fontos vagyok neki. Jogosan?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt. 21F 18L. Még soha életemben nem voltam ennyire szerelmes. Ő a mindenem. A nap minden percében rá gondolok. Legszívesebben minden egyes másodpercemet vele tölteném. Nagyon fontos nekem. Viszont felőle ezt nem érzem. Azt mondja szeret, meg szerelmes belém, amit érzek és tudom hogy így van, viszont úgy érzem, hogy annyira nem fontos neki hogy minél többet legyünk együtt, hogy minél többet beszéljünk stb (csak hétvégén találkozunk, hétköznap msn+telefon). Például múlt héten is csak vasárnap tudtunk találkozni. Én átszerveztem az egész napom, szombaton hajnalig tanultam hogy ne vasárnap kelljen hogy minél tövvet legyünk együtt, erre ő azt mondja szombaton fáradt volt meg nem volt kedve tanulni és vasárnap este tanul így csak 1-2 órát voltunk együtt. Mindez mellett érzem és tudom hogy szeret, de úgy érzem ennyi az egész. Szeret, jól érzi magát velem és csak úgy vagyok. Nem érzem abszolút hogy én vagy a kapcsolat fontos lenne neki. Vagy csak eltúlzom?
2010. márc. 21. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe...
2010. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem 1 új közös programot találjatok ki,pl valami sportot és akkor ,hha arra is azt mondja,hogy nem,akkor szerintemhagyd a fenébe.
2010. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 titak válasza:

Lehet, hogy szeret téged, de nem szerelmes beléd.

Ha az lenne akkor ő is jobban akarna. Kis ő-t írtam mert neki is csak az vagy.

2010. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

veletlenul, nem te vagy a pasim?...

viccet felreteve, en ugyanigy vagyok...mi is 8 honapja vagyunk egyutt, en szeretem, szerelmes vagyok beleje, meg minden...tudom, hogy o is ugyanigy van ezzel...az a baj, hogy ha felhivm telefonon, akkor csak 2 vagy 3 percet tudunk beszelni, mert mindig valami dolga akad...es most nincs netje, tehat csak a telefon marad kommunikacios eszkoznek....nem tudom, miert csinalja ezt...

szerintem probald elmagyarazni neki, hogy mi a baj...a reakciojabol kiderul, hogy mennyit er neki ez az egesz....remelem tudtam segiteni:)

2010. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Noss! Ő valóban nem szerelmes beléd csak szeret téged mint egy barátot akivel jó néha dumálni és jó néha összefutni. De nem te vagy az életében a fontos személyiség akihez igazítaná az idejét vagy azon lenne, hogy ha tud akkor összefusson veled akár pár percre is. Én is jártam így egy lánnyal és nem lett semmi komoly belöle. Ha unatkozik akkor rájön a 10 perc és akkor találkozni akar veled elmenni ide oda mert te majd úgy is kifizeted az utat vagy azt az ebédet. De ugyanakkor ő is szereti azt a kis időt veled tölteni csak ő másként érez irántad. Szóval szeret de sosem lesz beléd szerelmes. Lehet hogy néha le is fogtok feküdni egymással de csak addig amíg ő nem lesz igazán szerelmes egy másik pasiba. szerintem ne remélj többet egy jó barátságnál tőle. Sosem fogja viszonozni az érzéseidet, ami egy idő után neked fájni fog de te akkor is találkozni akarsz majd vele mert te viszont odáig vagy érte. De ez csak addig fog működni míg ő nem talál mást. Utána meg örülhetsz ha egyáltalán még találkozni fogtok és neked viszont a barátság kevés lesz vele.
2010. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!