Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki nem talált még csizmát magának? Miért nem?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy még nem találtál csizmát? Pénz? Kedvtelenség? Nincs olyan, ami tetszene? Széles vádli?


Adjunk egymásnak tippeket, hogy hol érdemes megnézni...


2010. okt. 31. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia:)Én még nem találtam,mégpedig azért nem,mert nem tettszett egyik sem,pedig már egész Tolna megyét bejártam,és mégsem:(Mindez azért van,mert elég érdekes az ízlésem...vagyis inkább szeretem a nem tömeg cuccokat,az "egyedibbnek"tűnő stílust!
2010. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen csizmát keresel?
2010. okt. 31. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Bokacsizmát már vettem a Zaraban, amibe beleszerettem, de hosszúszárút még nem találtam. Vagyis Zaraban az is van, de most nincs arra 30 ezrem. Olcsóbb helyen nem találtam, meg nem is szívesen veszek pl. Deichmannban csizmát, amikor mindenki lábán olyan van. Megpróbálom 1 hónapon belül összekaparni azt a 30 ezret a Zaras csizmára, ha nem jön össze akkor nem veszek, tavalyról úgyis vannak csizmáim, többféle :)


25L

2010. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

30ezer???? hogy van ennyire pénzed, még ha össze is kell kaparni

a lábam be se merem tenni ilyen boltokba

én egy egyszerű kínai vászon csukába járok fekete és 700 volt XD

kezd szét jönni, de hát nincs pénzem még 5 ezres meg 3ezres csizmára sem... :/

2010. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vastag a vádlim már tizenéves korom óta a sok sport miatt, így ugyan találnék hosszú szárú csizmát, de az 59 ezerbe kerül, ennyi meg rablás egy cipőért. Mondjuk pénzem sincs rá,de ha lenne se adnék érte ennyit, mert ez már brutálisan drága. Úgyhogy még soha életemben nem volt hosszú szárú csizmám csak bokacsizmám,pedig nagyon vágyom rá. Így vennem kellett bokacsizmát, pedig az nem tetszik annyira.
2010. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves 18:10-es!


Ugyanígy vagyok vele. Állítólag a Rieker csizmára, ha ráfizetsz 5000 Forintot, megcsinálják a vádlidra csizmát. Alapból olyan 30.000 Forint körül mozognak a csizmáik.

2010. okt. 31. 18:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Tamarisban nagy a választék, mindenféle stílusban és méretben van, onnan sikerült végre szerválni egyet. Nekem kicsi hatos a lábam, gyerekcipőt meg mégsem hordhatok.


20/L

2010. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én se találtam még. Tavaly előtt volt nagyon jó kis kényelmes kínai csizmám, csak tönkrement. Azóta sem találtam olyan jót. Pedig már volt Rieker csizmim is, most lett schollos hosszú szárú, de eddig az volt a legkényelmetlenebb. (És még nem is panaszkodhatok rá, mert ajándék volt)
2010. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem találtam,olyat ami tetszene és nem fura az ízlésem, csak praktikusan kényelmes és csinos cipőt szeretnék.

- Legtöbbször vagy lehelet vékony a talpa a csizmának, amiben egyből felfázom a buszra fél órákat várva, vagy pedig akkora sarka van, hogy nem lennek kényelmes egész nap abban rohangálni.

- A hegyes orrú meg azért nem praktikus mert egyből lejön az orráról a bőr.

- A kerek orrúak legtöbbször bokacsizmák,amelyek úgy vannak kialakítva hogy széles a felső részük, hogy be tudd gyűrni a nadrágot, csakhogy én ráhajtva szeretem és kidudorodik a nadrág alatt.

2010. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

még nem találtam.Mert még nem is kerestem. :(

De amúgy is nem szeretem ha mindenkinek ugyanolyan csizmája van mint nekem.

Ennyi a bajom :)

2010. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!