Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van h így egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van h így egyszerűen nem tudok felizgulni? :S

Figyelt kérdés
benyul a pasim és izgat ott lennt... nagyon jó érzés de egyszerűen nem jutokel a tetőpontig ...nagyon sokszor már színlelem mert nem akarom megbántani vagy ilyenek..:( de ha pl magamnak csinálom akkor megvan... miért lehet ez?:S
2011. nov. 4. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Frigid vagy!
2011. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Inkog Nito ***** válasza:
51%
Most te orgazmusra vagy csak felizgulásra gondolsz?
2011. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
talán ha nem a fanszőrödet húzgálná, még élveznéd is :)
2011. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Irányítsd hogy neked hogyan jó, és akkor tuti úgy fogja csinálni. Vagy csak nem tudsz vele úgy ellazulni mint amikor egyedül csinálod magadnak.
2011. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kristof945 ***** válasza:
próbáljon ne csak benyúlni hanem orálisan izgatni.. a csiklódat g-pontodat is..
2011. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszóló: de az nem ciki h én irányitgatom?:S vgy nemtudom nem rossz neki?:/
2011. nov. 4. 21:05
 7/16 anonim válasza:
Nincs veled semmi gond. Hány éves vagy? ez hányadik párkapcsolatod? mióta vagy a pároddal? próbáld elmondani neki, hogy mi a gondod. amikor már az előjátéknál tartotok, és ott lent matat, irányítsd a kezét vagy nyelvét, hogy tudja neked hol jó. mindig mond hogy épp hol nagyon jó és ott csinálja sokáig. hidd el, így minden okés lesz, csak tudj megnyílni előtte. ha nem megy az őszinteség, akkor sajnos nem ő életed párja. én is voltam ugyanígy, de mióta a szerelmemmel vagyok (3éve) ő vele megtudtam nyilni és minden pontját ismeri a testemnek ahol a legjobban fel tud izgatni. sok szerencsét! 25/lány
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kristof945 ***** válasza:
teljesen normális ha megmondod neki hogy neked mi jó és miután mondtad és tényleg élvezed mutasd is ki. nyögdécselj és erre még jobban fogja csinálni.
2011. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alapoknál.

Te magadat feltudod izgatni és a csúcsra jutni? Mert ha nem akkor tényleg gond van.

Ha igen akkor párod volt béna vagy/és nehezen gerjedős fajta vagy ami egy sajátos női átok.

2011. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
25/lány vok. Egyáltalán nem ciki! a pasik (főleg a kapcsolat elején) elvárják, hogy irányítsd őket. tudnia kell hogy neked hol a legjobb. ugyanígy igaz ez fordítva is. te is kérdezd tőle közben hogy jó így? hidd el, könnyebb lesz megnyílni, ha kicsit beszéltek is közben. ne légy fabábú! nyílj meg előtte teljesen! mintha egyedül lennél. ha ő a másik feled, úgy fogod érezni mint mikor egyedül csinálod!
2011. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!