Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehetne ezt elérni?

Figyelt kérdés
a párom eljár diszkóba,engem még nem engednek , mert fiatalabb vagyok tőle . megbeszéltük már h nekem ez nem tetszik , azt mondta lelkiismeret furdalása lenne ha elmenne. ma mégis elment a haverjaival,akik ott lesik a lányokat . tudom h nem csalna meg , de nekem akkor se tetszik h eljár. szerintetek haggyam h néha-néha elmenjen ? vagy ti sem örülnétek neki ?
2011. nov. 5. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem drogozik,akkor elmehet.
2011. nov. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
mi az, hogy hagyjad? mi vagy te, börtönőr??? ilyen fiatalon nem kéne ilyen begyöpösödöttnek lenned, a barátodtól meg nem várhatod el, hogy azért, mert te nem mehetsz még, ő se menjen.
2011. nov. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Solarian ***** válasza:
Szerintem legyél zsarnok, és tiltsd meg. meglátod úgy otthagy mint a szél. Csak gondoljátok végig mielőtt megkérdezitek...
2011. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kambrium erőteljes tenger-előrenyomulással kezdődött: a szárazföldek partszegélyei mindenütt vízborítás alá kerültek, így kedvező életfeltételű sekélytengerek sokasága alakult ki. Valószínűleg négy nagy földrész létezett. Területük döntő hányada a déli féltekén helyezkedett el. Ős-Európát nyugaton a Kaledóniai-óceán (Japetus) választotta el az Ős-Észak-Amerikától, keleten az Urali-óceán Ős-Ázsiától. Tőlük délnyugatra Afrika, Dél-Amerika, Ausztrália és Antarktisz még egységes földrészt alkotott, amelyet Gondwanának nevezünk. Partjait az Ős-Csendes-óceán és az Ős-Tethys-óceán fogta körül. Az óceánokban mély árkos süllyedékek képződtek, amelyekben több kilométer vastag üledéktömegek halmozódtak fel. A kambrium utolsó szakaszában kőzetolvadékok hatalmas tömegei törtek fel az üledékgyűjtők szegélyein és kiterjedt bazaltos lávatakarókká szilárdultak.
2011. nov. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!