Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kreatív emberkék FIGYELEM!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív emberkék FIGYELEM! Segítségre lenne szükségem (? )

Figyelt kérdés

Egy éve nagyon jó tippet kaptam itt, ezért bátorkodok ismét feltenni egy kérdést. Előre szólók a "de unom már ezeket a kérdéseket" és a "kakiszex stb hülye gyerekek" el se olvassák! Csak értelmes emberek válaszoljanak!


A páromnak hamarosan itt a 20. születésnapja és nagyon várja már. Én pedig szeretném meglepni valami kreatív, személyes ajándékkal de nem tudom mivel.


Amiket szeret: Autó(ja), motorok, paintball, gokartozás, box, extrémebb dolgok.


Kap egy kipufogó véget a kocsijára, de az közös ajándék lesz másokkal, és én szeretném ez mellett valami egyedi, személyessel is meglepni. Mit tanácsoltok? ill. ti mit adtatok már a párotoknak, ami különleges volt.


Ami kizárt: főzés-sütés (minden napi dolog nálunk) ill. a meglepetés buli (nem szereti).


Előre is köszi a segítséget!


23/l


2011. nov. 5. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Esetleg óra? telefon? laptop?

De amúgy az is jó lenne ha este beöltöznél valami sexi orvosnőnek, és "megvizsgálnád" :D..

2011. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondjuk biztosíts neki lehetőséget egy body jumpingra. Vagy esetleg egy roncsderbi? (tudom, nem a legromantikusabb dolgok ezek, de ahogy látom, ezen irányba érdeklődik)


Üdv

2011. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg egy egyedi valto gom bele gravirozva h: Vigyazz magadra szeretlek vagy elviszed egy kozos gokartozasra kettesben vagy cimbieitekkel. Rem valamennyit tudtam segiteni.
2011. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
body jumping? Nem a bungee jumping-ra gondolsz? Mondjuk egy ilyen ajándéknak én is kifejezetten örülnék :)
2011. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vok ennyire extrém; így bennem van a tévesztés - ilyesmire gondoltam:


http://www.youtube.com/watch?v=sal51a1E3mI&feature=related

Ez talán kielégíti az extrémségét. :)


Üdv

2011. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondok más ötleteket is:

- vidd el vadászni (csak itt nem festéklövedékek vannak)

- vagy mélytengeri búvárkodásra

- esetleg cápalesre

- egy alföldi faluba ahol karikásostorral is megtanulhat bánni, ahogy őseink...

- vidd el ejtőernyős ugrásra

- vagy szabadesésre (aszem vmi ilyen a neve, ahol sokan vannak és egy formációt alkotnak esés közben)


Rem, sikerült hasznos dolgokat írnom!


Üdv

2011. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fú ezek mind baromi jó ötletek !!!! Jöhet még bőven :D


Sajnos a pénztárcám most max egy 10-est enged meg költeni így a legtöbb ötletet nem tudom megvalósítani amit írtatok, de jó lesz az még később :D


Esetleg valami olyasmi ami nem olyan drága? A váltógomb is egy baromi jó ötlet!!!!

2011. nov. 5. 10:28
 8/12 A kérdező kommentje:

Rallyt is imádja. Dehát az is méregdrága.

Az ilyen ejtőernyőzést, meg minden ötletet amit írtatok, odalenne érte, csak sajnos nincs annyi pénzem :S

2011. nov. 5. 10:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Javaslom az íjászatot: [link]

Visegrádon, vagy más középkori történelmi városokban esetleg ilyen várnapok, ahol ki lehet próbálni a dárdadobást, késdobálást, meg efféléket...

Most ezek jutottak eszembe!


Üdv

2011. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szriptiz nincs jobb és személyesebb ajándék. Mondjuk tedd egyedive hogy autoversenyzo overalbol bujsz ki. Ami alatt egy nagyon szexi fehérnemű van csak. Arra figyelj hogy ne olyan versenyzoet vedd fel akit nem szeret.
2011. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!