Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza fogadjam -e az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fogadjam -e az exemet vagy ne?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal, de sajnos pletykák miatt, a párom inkább másoknak hitt és az én véleményemet figyelembe se vette. Volt már, hogy szakítottunk, de utánna keresett h hiányzom stb. és ha most is keresni fog vissza fogadjam vagy se? (ugyanis haverjainak azt mondja nem szeret meg engem szid nekik)
2011. nov. 6. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen még fölösleges gondolkodnod. Elvégre még nem jött vissza. A másik, hogy itt mindenki azt mond, amit akar, te úgy is azt fogod csinálni, ami neked tetszik.

Ha te vissza akarod fogadni, és itt 20 nem választ fogsz olvasni, attól még visszafogadod. Vagy nincs igazam?

2011. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jusson! ha nem hitt neked és felült a pletykáknak, megérdemli, hogy elveszítsen téged! Már előző alkalommal sem kellett volna visszafogadnod!

Én azt javaslom neked, hogy felejtsd el ezt a fiút!

2011. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne el felejteni am én is ezen gondolkoztam , hogyha elhitte a pletykákat nem is szeretett igazán .
2011. nov. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!