Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de nem szerelmes. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem szerelmes. Nem is volt még soha. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy sráccal úgy 2 hónappal ezelőtt. Kb. egy hónapja gyakran találkozgatunk. Azt mondta, nem komoly szándékkal indult neki a keresgélésnek, de ahogy egyre jobban megismertük egymást, meggondolta magát. Elég sok barátnője és futó kapcsolata volt már eddig, de még sosem volt szerelmes... Én az elejétől kezdve kapcsolatot kerestem, nem kalandot. Ezt ő is tudta.


Eleinte csak élveztem a társaságát, majd beleszerettem... Ő azt mondja, szeret, jó velem lenni, amikor ideje engedi (a munkarendje elméletileg kötetlen, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy szinte egész nap dolgozik...), siet hozzám. Tudunk beszélgetni, viccelődni, nagyon jó a szex is. Sokszor megjegyzi, hogy milyen szép vagyok, mennyire tetszem neki, hogy semmibe nem tud belekötni, hogy én vagyok eddig a legtökéletesebb lány, akivel volt. Nem csak külsőre. De nem szerelmes. Szeretné, hogy szeressem és kötődjek hozzá, mert akkor ő is kötődik hozzám, szeret és biztonságban érzi magát.

Tegnap megkérdeztem, hogyan határozná meg a viszonyunkat. Azt mondta, egy kapcsolat elején járunk.


Nem tudom, hogy mitévő legyek. Nem volt még olyan (működő) kapcsolatom, ahol a szerelem nem volt kölcsönös. (Jobban belegondolva... akkor sem működött feltétlenül, ha mindketten szerelmesek voltunk...)


Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tettetek vagy mit tennétek a helyemben?


Jó volt leírni, kicsit tisztábban látok...


2011. febr. 10. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
és ami kimaradt: ő 26, én 20 éves vagyok.
2011. febr. 10. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hasonló "kapcsolat" végét láthatjuk az egyik kérdésben, "onnan jövök".. Nem szeretni hanem "használni" fog.. Olcsón beszerezhető préda aki odavanérte..

Nem tudom a csajok miért buknak az ilyenekre.. annyian vagyunk "normális" srácok is ^^ :D

2011. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menekülj...
2011. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint te is gondolod 2 lehetőség van.

1: csak rizsázik.

2: megszeretett.

Mivel te már szereted így elég nehéz lesz használni az eszed. Vagy megvárod, hogy az idő mit hoz ki belőle, ez esetben fenáll a sérülés kockázata. Vagy elé állsz újra a kérdéseddel és érzéseiddel, erős leszel és utilapot adsz neki a negatív válasz esetén.

Ha dolgotok van egymással és kellesz neki akkor 2 hónapon belül veled lesz. Ha nem akkor meg szépen feldolgozod az esetet és tanulsz belőle.

De egyébként ha minden úgy van ahogy leírtad én nem látok okot a kérdésedre. Te érzed a dolgokat, és a helyedben magamból kiindulva, én vállalnám a sérülés kockázatát.

De ez én vagyok.:)

Minden jót kívánok!

2011. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!