Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó alak? Gömböjű popó az van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó alak? Gömböjű popó az van. De szép cici?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy kétségbe vagyok esve hogy nem nő úgy a cicim ahogy szeretném. Hegyes, nem is olyan szép, nem is nagy. De nem is annyira a méretével lenne baj mert nem akarok kannákat, hanem hogy gömböjödjön. Ehhez pedig ugye zsír kéne. Kajálok kicsit többet mint szoktam nő a cicim szép kis kemény tökéletesen boldog vagyok. De pocakra hízok meg popóra és combra is, és nagyon kétségbe vagyok esve hogy mit kéne tennem hogy fenntartsam az egyensúlyt. Nem tudom mit kéne tennem. 172 centiméter magas vagyok és 58-62 kiló között ingázom állandóan! Párom szereti őket. Én kevésbé én nem tudok magamnak megfelelni.
2011. nov. 6. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát, vannak ilyen mellfeszesítő krémek...meg a vizualizáció is sokat segít...
2011. nov. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Volt már a kérdés.

Mindenkinek, aki nem nagyon kövér, így nő a melle!

Aztán majd szépen kitelik... neked is gömbölyűbb lesz, ne félj. Küldhetnél képet, hogy mit nevezel hegyesnek.

2011. nov. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, és meddig gömbölyödik?

Itt vagyok 17 évesen, már nem hiszem, hogy nőne a mellem, de még mindig ronda "hegyes".

2011. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Majd a terhesség alatt gömbölyödik, de ez sem igaz mindenkire. Hülyeségeket nem kéne beszélni. Ráadásul a fogyás minden esetben a melleknél kezdődik a nőknél. Ezért kell óvatosan bánni a fogyással lányok.


A mell alakja természetes elven genetika. Plasztiksebészeten tudják gömbölyíteni, ha annyira zavar. És igen, tévedés ohgy a férfiak nem szeretik a szép melleket (ez alól a homárok kivételek), de nem is esünk kétségbe, mi férfiak, ha nem kannákat hordasz. Szeretjük a szép melleket, de nem elvárás.

2011. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsi de a zsírtól nem fog gömbölyödni.Max hormonális változás hatására.Esetleg még van rá remény,hogy a jövőben fejlődjön...De ha már van egy alapformája,akkor nagyjából az fog megmaradni.Nem akarlak elkeseríteni....


Képzeld nekem meg alakváltós a mellem.Alapból hegyesbb formájú,ha hideg van,vagy meleg víz éri,vagy izgalmi állapotban van érintés hatására,akkor pedig gömbölyű lesz a formája(mint egy alma).Hát én sem örülök ennek :D

2011. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

24 áves korodig még gömbölyödhet, bár csodára már ne számíts.

Ill. jelentős változás lehet még a terhesség alatt, vagy ha nagyon elhízol.

2011. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14:13, ez teljesen átlagos reakció, az az oka, hogy az ingerek hatására a mellbimbó összehúzódik, és ettől az egésznek megváltozik a formája.


Jajj, lányok, értsétek már meg, hogy amit a magazinokban/filmeken láttok, az nem IGAZ! Az egy ábrázolása a valóságnak, de nem tökéletes mása!

2011. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A hidegtől/érintéstől nekem is szép gömbölyű lesz:) 17L
2011. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!