Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életed három legboldogabb éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed három legboldogabb éve után, mit tennél, ha életed társa szerelmed bejelentené az 5-6. házassági évfordulón hogy gyereket (az első közöset) várja tőled? - De 4 éve még prosti volt?

Figyelt kérdés

Életed három legboldogabb éve után, mit tennél, ha életed társa és egyben szerelmed bejelentené az 5-6. évfordulókon hogy gyerekedet várja (az első közöset), de igaz már négy éve hűséges hozzád, még egy csók sem volt az óta mással, soha nem volt mással szerelmi viszonya életében, csak legfeljebb kiskamaszként utoljára, de négy évvel ez előttig, hosszú évekig prostituált volt a tudtodon kívül? - Nem pontosan ez a helyzet. De egyszerűsítettem a lényegre. Hogy miért most mondja el. Mert nem akarja hogy ha te nem vállalod őt mint partnered, ne

hogy rád erőltesse magát örökre egy gyerekkel.

És hogy miért árulja el: Akar-e így gyereket tőle valaki?


Életed három legboldogabb éve után, mit tennél, ha életed társa és egyben szerelmed bejelentené az 5-6. évfordulókon hogy gyerekedet várja (az első közöset), de négy éve még prosti volt és azt megelőzően is több mint egy éve.


2011. nov. 7. 04:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Én nem úgy küldöm ahogyan Te gondolod!!!

Elöször is alkalomszerűen belelehet nézni és igen képzeld el hogy volt már rá példa hogy emiatt dobtam valakit és jogosan is a csaj meg hiába sírdogált utánam...Tudom ha valaki csinál valamit az eltünteti a nyomokat,de tudod a nők hülyébbek mint a férfiak és többet hibáznak a kelleténél!!!

2011. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 napietus ***** válasza:

"a nők hülyébbek mint a férfiak és többet hibáznak a kelleténél!!!"


:D:D:D:D:D ó, boldog tudatlanság...

2011. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 napietus ***** válasza:

aki nem értené, mi a problémája velem az úriembernek, olvasgasson itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tanulságos :)

2011. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Veled nincsen bajom!Csak a gondolkodásmódoddal!!! :)
2011. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
És még valami:Én sok nőnek voltam a szeretője és tényleg sok nő pofátlanul csinálja a dolgokat!!!Szóval néha akkor is érdemes váratlanul odapillantani hogy mit? kinek? miért?
2011. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

71%-os, téged 10 percig bírnálak elviselni.

Ha pedig azt hiszed egy nő nem tud hazudni és titkot őrizni akkor mondanám, hogy ismerkedjünk meg, garantáltan átb*szlak úgy, hogy soha nem veszed észre. Nem szoktam ilyet csinálni, csak megvan hozzá a képességem. Szóval a helyedben nem lennék ilyen elhamarkodott.

Igaza van Etusnak, boldog tudatlanság :D

2011. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Véletlenül igazat adtam neked,de sebaj!

Hidd el lehet hogy azt hiszed hogy át tudsz bszni a palánkon,de Én akkor is tudni fogok róla...és ehhez nem kellett sosem levelekbe beleolvasgatnom(sajnos)

Lehet hogy Te azt hiszed hogy tökéletesen hazudsz,elhiheted hogy van az az ember aki észreveszi és nem fog szólni neked!!!

2011. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Ebben hatalmasat tévedsz :)

Ha azt akarja valaki,hogy ne derüljön ki a titka, vagy csak a saját érdekeit akarja érvényesíteni és nem egy óriási barom, akkor igenis működhet.

És ennek semmi köze a levelezésekhez, én elvből soha nem néznék bele senkiébe.

Gondolom te is profin tudnál hazudni, sőt biztos vagyok benne, aki tud olvasni az emberek gesztusaiból, annak nyert ügye van, de minden emberben van naivitás.

2011. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Igen aki profin tudja olvasni az a hazugságokban is igencsak jó!de tudod én nem szoktam hazudozni!Bennem van gerinc és elmondok mindent magamtól ha valami olyat tettem amit nem kellett volna..
2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

És szerinted ez a dolog itt merül ki? Elmondod, ha olyat tettél.. ez nem azért van, mert van gerinced, hanem mert bűntudatod van. A gerinc inkább ott lép a képbe, hogy végre sem hajtod.

Rengeteg oka van annak, ha egy ember hazudik. Léteznek olyan hazugságok,ahol én azt ítélem el,aki leszólja a hazug embert, de léteznek ocsmány hazugságok is. Ezer meg egy oka lehet ennek és nem feltétlenül hibás, vagy gerinctelen, vagy bunkó, aki ezt megteszi.

Párkapcsolatban is akár..

2011. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!