Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magány miatt nem jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány miatt nem jön össze párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Tehát mostnaában nagyon egyedül vagyok sokszor. Volt egy baráti köröm akik elfordultak tőlem. Ott volt egy lány akiért nagyon oda voltam mindegy a lényeg,hogy nem jött össze egy oldalú volt és már haverommal jár.. És mostanában (mondjunk elötte is) magányosnak érzem magam. De nem ez a fő oka mindig vissza húzodó voltam, de nem az a félős. És mostanában ilyet nem éreztem. Úgy érzem mintha én nem érdemelném meg a szeretet. Mindenki elfordul tőlem pedig igazából nem adok rá okot. Persze vannak barátaim is nem sok 5-6 db akibe meg bízok talán 1-2. De mostmár bárhova megyek egyedül érzem magam. És a suli is ez miatt megy szarul vagyis bármit csinálok bárhogy akarom elb*om. Hiába akarom tisztára oda koncentrálok semmi. Meg igazából nem jön össze semmi, de tényleg semmi...tehát a legapróbb dolgok is...elkezdtem drogokhoz nyúlni. És tudom ,hogy nem helyes. és tudom , hogy csak azért tettem mert kevés az akarat erőm...de ez mellet van egy sport karrierem is,.

testépítek..és ez kicsit bele rondít..a nők se jönnek össze. Valamiért mindegyik egy ilyen "apát" lát bennem magyarul nem férfinek néznek, hanem apának...:/ és itt a bajj még szűz vagyok persze ezt senki nem tudja. Mindenki azt hiszi, hogy én aztán jajj ilyen olyan. Mindenkit én savazok én szólok meg..mindenki jön utánnam. Mégis a szembe én vagyok a legnagyobb csicska.

Nem érzem így jól magam szerintem egy barátnőre lenne szükségem. De jobban bele gondoltam nem tudom:/ időm sincs...és nem értem, hogy nekem miért nem jöhet össze valami..az öngyilkosság elvetve valahogy megjavulnák. De nem tudom , hogy kezzek bele mindenki semmitevőnek néz. És ahogy tenni akarok ellene elbaszom. De úgy, hogy nem akarom tényleg oda figyelek és nem sikerül. A testépítésben vagyok egyedül sikeres és híres..de ezt nem is gondolnák rólam. Magyarul lehetne egy depressziónak is nevezni..de nem tudom már mindent próbáltam és nem jobb NEM JÖN ÖSSZE SEMMi. Losernak érzem magam pedig nem látszik rajtam ez. Hogyan áljak neki a szaros életem javítására?? egy lányra lenne szükségem..de ilyen kedvel :S látszik rajtam, hogy f*om kivan azért is elkerülnek a lányok akik szeretnek azok mert "apa"...volt így valaki?

Tudott tenni ellene, és hogyan? mert nem tudok párkapcsolatot létesíteni így és arra van szükségem.


2011. nov. 7. 17:45
 1/2 reebound válasza:
próbálj ismerkedni előbb cseten vagy közösségi fórumokon,az talán kicsit segít növelni az önbizalmad,és ne aggódj bitos van-vagy ha nincs-találsz egy barátot akinek mindent elmondhatsz
2011. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia szerintem nincs semmi baj veled:)csak kicsi válságban vagy...először próbáld meg rendezni magadban az érzéseidet..mit szeretnél az élettől mik a céljaid stb...ha ez megvan csinálj olyan dolgokat,amik örömmel töltenek el...barátnő nélkül is megtalálhatod a lelki egyensúlyodat ha szeretnéd.nem ez az elsődleges.ha rendben lesz a lelked,minden jön magától..csak próbálj meg lépni,kitartás kell hozzá,más semmi
2011. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!