Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki hogy tobbet szeretnek tole, mint a szex?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nehany nappal ezelott kinyalt.

1. ez a fiu nem a baratom volt(kulomben nincs is baratom)

2. nem akarki volt ez a pasi, hanem egy sracc akivel jol erzem magam

3. szex kozben nyalt ki

4. tobbszor lefekudtem vele es egy ido ota csak vele csinalom anelkul h vele jarnek

5. tobbet szeretnek ettol a pasitol de ha elmondanam ezt neki , bizti azt gondolna h csak a f****ra bukok

6. bevalotta nekem h ,habar sok csajjal volt rajtam kivul, csak engem nyalt ki

7. szeretnem tudni, mit tegyek h vegye eszre h nm csak a f****ra bukok, anelkul h elmondanam neki, mert az ciki lenne?


2009. júl. 27. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

nem lenne ciki..

a lányok általában nehezebben választják szét a csak szexet az érzelmes szextöl.. nekünk ehhez nem elég egy f*sz.. kell hogy legyen vmi vonzódás, ami nálad ezek szerint átment többe mint vonzalom..

szerintem nyugodtan mond el neki :)

ha meg nem tetszik neki akkor marad a csak szex más semmi :DDDDDDDD

17/l

2009. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de felek h ha elmondom neki elfogunk tavolodni.vagyis biztos vagyok benne. nem tudnatok mondani mas megoldast is?
2009. júl. 27. 23:04
 3/5 anonim válasza:
Szerintem pont akkor nem gondolná azt, hogy csak a f*szra buksz, ha elmondanád hogy többet érzel iránta. Aki f*szra bukik, az általában különösebb érzelem nélkül szexel... Mint te az elején. Akkor nem zavart, hogy ezt gondolhatja?
2009. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
legeloszor mikor lefekudtem vele kapcsolatunk volt.es ugyanezeket ereztem iranta mint most
2009. júl. 27. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy ez működne-e, de érdekes lenne ha akkor vallanád be amikor éppen rajta fekszel és már közelít az orgazmus felé. Belassítanál és szépen elmesélnéd hogy mi a felállás. És ha nem elég jó vagy hiteles a válasza, akkor egyszerűen leszállsz róla és kizavarod az utcára..:P


Amúgy a helyes eljárás az, hogy megkéred időnként hogy kísérjen el helyekre. Meghívód őt közös programokra. És ha benne van ezekben a dolgokban, akkor már olyan mintha a pasid lenne.. Tehát rátérhetsz utána nyugodtan a dologra..


(23/F)

KG


u.i.: Amúgy hány éves vagy? Ha nem jön össze és magadra hagy, akkor írj nekem.. :P ;)

2009. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!