Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy srác az utcán oda megy 1 idegen lányhoz mert tetszik neki és meg akarja ismerni? Vagy ilyen már nincsen?

Figyelt kérdés

És ha létezik akkor a lány ennek örül? és mit vár illetve minek örülne a lány, mit mondjon a srác? és ebböl lehet komolyabb? vagy a lányok ezt nem szeretik vagy hogy vannak ezzel?

és ha nincs ilyen akkor miért?


2011. nov. 7. 22:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Sztem ma már nincs ilyen.
2011. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs.
2011. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

kort és nemet irnátok?

és ha lányok vagytok, akkor ennek ti örülnétek vagy hogy viszonyulnátok?

2011. nov. 7. 22:34
 4/35 Paladin810 ***** válasza:
Nagyon kevés rá az esély.
2011. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
43%
Ha normálisnak, "jófejnek" néz ki a srác, akkor én szerintem örülnék :) első voltam. 17L
2011. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
"néz ki" helyett inkább tűnik. :D
2011. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, az biztos, de nem lenne baj belőle. Ha az illető nem is tetszik, de barátság még kialakulhat. 17/L
2011. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
És minek örülnétek mit mondana?
2011. nov. 7. 22:44
 9/35 anonim ***** válasza:
Hát...bármit mondhat, igazából helyzet adja. Nem tudom másnál hogy szokott lenni, de én ha először látok valakit, és még nem ismerem, akkor képtelen vagyok felidézni az első beszélgetést. Szóval akármit mondhat, úgyse fogok emlékezni arra, hogy miről volt szó. Viszont ha már másodszor is látjuk egymást és beszélünk, akkor az már eszembe jut. Szóval a lényeg: bármit mondhat, amit a helyzet ad.
2011. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

De úgy értem hogy álljon oda eléd? :D

szóval "szia xy-nak hívnak, téged?" stb .. vagyis vhogy lekell hogy szolitson :D

2011. nov. 7. 22:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!