Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszítetted már el a nagy Ő-t?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítetted már el a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek? Továbbléptetek? Visszatért az életetekbe? Amennyiben nem,tudtok mást szeretni,vagy lett új kapcsolatotok? Mennyire tudta pótolni az új kapcsolat a régit?

Visszafogadnátok évek után?


Tudom sok kérdés ez így egyszerre,nekem úgy is nagyon jó, ha leírjátok a saját történeteket, abból is ki tudom hámozni :)


Előre is köszönöm mindenkinek!


2011. nov. 7. 23:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A poénokat is felpontoztam :D
2011. nov. 10. 20:53
 12/27 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért rövidke? Hány éves vagy?
2011. nov. 10. 20:54
 13/27 anonim ***** válasza:

30

De sose tudhatom, hogy mennyi az annyi, amennyi még hátra van.

2011. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

20:58, ne stresszeld magad! Minek? Erre a kis időre.. :)

Én is 30 vok épp, én írtam az előbb, h 17 évesen jött egy hullám, ami elvitt. Azóta látom magamat, csak nem érzem..

2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A legszebb korban vagytok :)

Nálam a 40 körüli férfiak játszanak :) Szóval nyugi, egy ilyen idős férfi most jön divatba :)

2011. nov. 10. 21:08
 16/27 anonim ***** válasza:

Én már kimentem divatból.


De hátha 10 év múlva majd ismét divatba jövök nálad. :-)

2011. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy mentél ki.

A huszonéves nők imádják a 30 körüli férfiakat:) Én vagyok csak én ilyen idősebb férfi mániás.

Fel ne add.

Holnap péntek, ha nagyvárosban élsz, akkor irány szórakozni:)

2011. nov. 10. 21:15
 18/27 anonim ***** válasza:
20.08-as, ugyanígy érzek!! Gyönyörűen szemléltetted a dolgokat, nálam a dolog 2 éve tart, és borzalmas. A szenvedés. Ami utána jön, bele se merek gondolni.
2011. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Elvesztettem már én is, borzasztó volt, azt hiszem mostanra sikerült ezt teljesen megemésztenem. Azért volt nagyon nehéz, mert mindketten azt gondoltuk, hogy egymásnak vagyunk teremtve, de ő ezt egy másik magánéleti dolog miatt erőszakosan lezárta. Most utólag ezt kicsit úgy látom, hogy velem jót tett ezzel, mint mikor a titanicban a srác megmenti a lányt, hogy ne fagyjon meg. Ő most alkoholista és naponta 2-3 doboz cigit szív el. Egy fontos dologra rájöttem, hogy a szerelem nem egy emberből jön, hanem oda vissza cikázik. Ha igazi szeretettel fordul irántad valaki, akkor abba te is könnyen szerelmes leszel. Ha csak azért van veled, mert jól nézel ki, kedves vagy stb, akkor az nem elég. A másik meg a kémia. Vagyis, ha találkozol egy olyan férfival, vagy nővel, akinek jó az illata és szeret téged, akkor nagy eséllyel te is szerelmes leszel belé. Szóval ne aggódj.

Amúgy egy év után visszafogadtam volna, de mostmár soha.


23/L

2011. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csak nem te vagy az Zsófi? (Csak mert ismerek egy Zsófi nevű lányt, aki 20 körül van, de csak 40es pasikkal kavar.)
2011. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!