Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszítetted már el a nagy Ő-t?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítetted már el a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek? Továbbléptetek? Visszatért az életetekbe? Amennyiben nem,tudtok mást szeretni,vagy lett új kapcsolatotok? Mennyire tudta pótolni az új kapcsolat a régit?

Visszafogadnátok évek után?


Tudom sok kérdés ez így egyszerre,nekem úgy is nagyon jó, ha leírjátok a saját történeteket, abból is ki tudom hámozni :)


Előre is köszönöm mindenkinek!


2011. nov. 7. 23:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Veszítettem el nem tudom, hogy nagy Ő-t vagy kit, de azt tudom , hogy o volt nekem a MINDENEM. Nem tudtam tovabblépni, nem sikerült, nem tudtam senkit elfogadni, mindegzre RÁ gondolok.

Visszafogadnám tiszta szívből, ha egy kicsit még érne..., de IGEN a valaszom erre.

Nalunk a baj az volt, hogy nem állt igazán készen Ő nem tudta elkötelezni magát mellettem.

2011. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt egy párom és 4 évet voltunk együtt. Hasonló kor, hasonló érdeklődés, közös munkahely. Minden jónak tűnt, eljegyeztük egymást és már tervezgettük az esküvőt is, bár az anyagiak miatt komolyabb terv nem volt. De akartuk mindenesetre.


Én vele akartam élni, szerettem, gondoltam, ő a nagy Ő. Nincs nála okosabb, szebb, kedvesebb a számomra.


Aztán 4 év után szét kellett költöznünk (kb. 3 évet éltünk együtt), mert nem tudtuk fizetni a sok költségét egy albérletnek akkor. Végül kijelentette, hogy szakítani akar, amit mindenféle homályos dolgokkal megindokolt. Nem sokkal később összejött egy nagydarab lánnyal (ő egy vékony pasi). Azért írom így, mert ő mondta korábban, hogy a csinos lányokat szereti. Na mindegy is.


Nem túl sokkal ez után a bátyámmal elmentünk egy rendezvényre, ahol az egyik régi ismerősöm is ott volt. Nagyon kedves volt, mint mindig és udvarias. És nagyon jóképű. Akkor, ott rájöttem minden bosszúérzés és rosszindulat nélkül, hogy ez a srác konkrétan sokkalta kedvesebb, udvariasabb, intelligensebb, iskolázottabb, magabiztosabb és gazdagabb, mint a volt párom.


Na, ennyit a Nagy Ő-ről meg a tökéletes pasiról! Persze, annak rendje és módja szerint bele is zúgtam, de gyorsan elmúlt és találtam magamnak egy pasit, akivel együtt vagyok már pár éve.


Kizárt, hogy mégegyszer együtt legyek a volt "nagy ő"-vel.

2011. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem, nem Zsófi vagyok :)

De azért "örülök", hogy nem vagyok egyedül ezzel.

Nem kavarok én senkivel, várok a csodára :) Amióta eltűnt az életemből az illető személy nem tudok hozzáérni szinte senkihez.

2011. nov. 11. 13:20
 24/27 anonim ***** válasza:

OK akkor sorry!

Majd ha 40 leszek, akkor megkereslek egy fehér lóvon. :) Addigra hátha hozzá tudsz majd érni máshoz is.

2011. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Akkor már a 60-asok fognak tetszeni :DDDD
2011. nov. 11. 16:00
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha majd az öregek otthonában leszek, azért akkor már igazán bejöhetnél hozzám látogatóba. Hátha akkor már lehet valami köztünk.
2011. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Akkor is csak szexkapcsolat. Tudod nem szívesen kötelezem el magam :D

Na jóvan befejezem :D

2011. nov. 11. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!