Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy lelki társ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy lelki társ?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet chetelgetek egy ismerősömmel.Sosem tekintettem rá másképp csak ismerősként.De mostanában egyre furibb érzések kavarognak bennem,ha vele írok.Olyan mintha a másik felem lenne.Kiegészítjük egymást.Elmondása szerint ő is egyre furábban érez irántam.Mi lehet ez?
2011. nov. 8. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)

Van egy lány akivel kölcsönösen szeretjük egymást, de lehet hogy ezt szerelemnek hívják 18/F

2011. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos van de nagyon ritka ... 1000 párból 1
2011. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

számomra létezik.

másfél éve egy pár vagyunk és az esküvőnkre készülünk, ami 1 hónap mulva lesz.


tudunk űgy beszélni egymással, mintha egy saját kis világunk lenne, vannak közös vicceink amiket más nem ért meg. kitaláljuk a másik gondolatát, befejezzük egymás mondatait. egyszerre mondjuk ki hogy szeretlek.

talán naívnak tűnhet, de vakon megbízom benne, bátran megbeszélhetek vele bármit...szó szerint.


sose volt még ilyen kapcsolatom, talán ezért is volt fura eleinte hogy ennyire egymásra hangolódtunk:)


25/N

2011. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot nektek 3-ik válaszoló!

Akkor bízhatom benne,hogy létezik :)

2011. nov. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!