Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok hasonló helyzetben? A barátom bemutatott az anyukájának meg a nevelőapjának és a nevelőapja az egyik tanárom.

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Anyukájáról mondott néhány dolgot, de a nevelőapukájáról csak annyit mondott, hogy tanár és nagyon sokat köszönhet neki. Nem kérdeztem rá soha, hogy hol tanít. Tegnap egy közös vacsi volt. Együtt mentünk el a párommal hozzájuk és amikor beléptem az ajtón látom, hogy a matektanárom meg egy nő ül az asztalnál. Hirtelen nem tudtam megszólalni. Eltelt pár másodperc mire ki tudtam mondani egy köszönést.

Nagyon kedvesek voltak velem. A tanárom még szórakozott is, hogy ha tudja, hogy kit akar bemutatni a nekik a párom elég lett volna elmenni a suliba.


2010. máj. 5. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

uuu :D Ha én kerültem volna ebbe a helyzetbe, biztos lefagytam volna :)


Mellesleg szerintem jól reagáltál ;)

2010. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem semmi! :) Kisse ciki de túltenném magam rajta a páromért!
2010. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
a párod azért ezt elmondhatta volna, hogy feltudj erre készülni, mivel gondolom tudja nagyon jól, hogy te hol tanulsz és hogy ő hol tanít. szóval ez kicsit gáz. de egyébként ne foglalkozz vele, hogy a tanárod. attól lehet jó fej olyankor, ha ott vagytok náluk. órán meg persze tanulj :)
2010. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát, már így alakult :S Ha neked ez kellemetlen, akkor alakítsátok úgy, hogy nem találkoztok többet közösen a szülőkkel.


Amúgy szerintem annyira nem ciki ez, feltéve, ha tényleg komoly, és nem állsz rosszul matekból. Akkor a szemedre vetheti még, hogy inkább foglalkoznál a matekkal :-)

2010. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki, hogy legalább szólhatott volna...

Nem állok rosszul matekból, az egyik kedvenc tárgyam.

2010. máj. 5. 15:12
 6/18 anonim ***** válasza:
na, majd akkor lesz ciki, ha kiderül a suliban...
2010. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért lesz ciki a suliban?
2010. máj. 5. 15:16
 8/18 A kérdező kommentje:
Ma matek után mondta a tanárom, hogy beszélni akar velem valamiről, menjünk be a szertárba. Azt mondta, hogy látta tegnap elégé zavarba jöttem, de a kapcsolatunk ne jelentsen semmit az iskolában. Neki is szokni kell a helyzetet meg nekem is.
2010. máj. 5. 15:21
 9/18 anonim ***** válasza:

mert a többiek biztos nem hagyják szó nélkül

hogy ezért kapsz jó jegyet stb.

ilyen az ember

2010. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tanárnak igaza van. Ne add ki őt a többiek előtt mint barátnőd nevelő apja.. lehet hogy neki is legalább ennyire lefagyás volt mint neked, csak kevésbé látszódott.

Örülök hogy jól megy a matek, tanulj rendesen továbbra is, és maradjon meg a 3 lépés távolság mint tanár diák között.

Magánéletben meg viselkedhetsz vele kedélyesebben, úgy mint a barátnőd apjával.

Sok van hátra még a suliból?

2010. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!