Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akarhatott valamit?

Figyelt kérdés
Ma, az egyik szüneten, egy kisebb társaságban dumálgattunk, egy kört formázva. Amikor becsengettek, akkor mondta az egyik barátnőm, hogy a fiú, aki tetszik, ott állt végig a hátamban. Ő egy másik fiúval beszélgetett, aki aztán beállt közénk. Én észrevettem őt, nem igaz, hogy nem, de mégis mit kellett volna csinálnom? Ha akart volna valamit, akkor megszólitott volna, nem?
2010. márc. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj, nem akart semmit ne izgulj, vagy ha igen akk lámi a srác és nem mer megszólítani.
2010. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy bejösz neki,de nem biztos.

Legközelebb próbálj meg vele beszélgetni.

2010. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy úgymond szimpatizál velem :) Arra lennék kivancsi, hogy mit akarhatott? Bár ezt tőletek hiába kérdem, nem tudhatjátok, hogy mi járt a fejében, De annyit megmondhatnátok, hogy ha még lesz példa ilyenre, akkor mit csináljak? Egyáltalán csináljak valamit?
2010. márc. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!