Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne tudja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne tudja meg h megcsaltam?

Figyelt kérdés

Syasztok. Azlenne a problémám h wan barátom már 3hónapja és múlthéten 1 buliban megcsaltam mert csókoloztam egy másik sráccal és nyelwes csók is megwolt. Milesz ha teherbe esek a másik sráctol és rájön a barátom? A menstruáciom már késik 2napja és wettem terheségi tesztet de sose lehet biztos. Szerintetek mit csináljak?..

nhagyon szeretem a barátom és nemakarom h megtudja h megcsaltam :S


2011. nov. 9. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy hogy olyanokat nem tudsz hogy hogy lesz egy gyerek.ha te egy nyelves csóktól teherbe tudsz esni,akkor hajrá.csak szex és beültetés útján fogann meg egy baba,de mivel nálad ez nem volt meg nem vagy terhes.a mensid az idegeskedéstől késik.egyébként ha szereted a barátodat miért csaltad meg?
2011. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, párszor teherbe eshettem volna én is, mondjuk ma úgy ötször a páromtól. Nem csak a helyesírásod gáz.
2011. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a saját anyanyelved utána foglalkozz a barátoddal.
2011. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
55%
A kérdezőnek van igaza!!! simán teherbe eshet!!!!!! én 16 éves vagyok!!!
2011. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
anyám....
2011. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

:DDDD

Ez mekkora már...

Szétröhögtem az agyam....!!!!!!

2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úristen, te gyerek..és neked "barátod" van?! Na szaladj, még mielőtt baj lesz és olvass el egy felvilágosító könyvet..Jártál az iskolába? Vagy csak mellé? Mert ha az általánost elvégezted volna, már nem kérdeznél butaságokat, Nem bántani akarlak: MEGVÉDENI. Az írásod ugyan rettenetes, de olvasni csak tudsz. Kérj valakitől jótanácsot, mi a legegyszerűbb és legvilágosabb könyv, ami elmagyarázza, hogy működik női és férfi-szervezet. Szaladj, amíg nem késő!!!
2011. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Te nagyon buta lehetsz
2011. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan kamu szaga van... erőltetett írásmód, és feltünő hülyeség.

De abban az esetben, ha mégsem kamu...

A jó krv* *nyádat.:) Így konkrétan. Megcsalod és elakarod sumákolni? Na húzzál ám a jó büdös életbe, rohadtúl szeretheted, ha megcsalod, és annyira sem méltatód, hogy elmond Neki. Inkább szakítsatok, ahogy elnézlek sokat nem veszít Veled.

2011. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kamu. nézzétek a nevet:D PrNTy milyen plázak*rva adná ezt a nevet.:D KÖSZÖNÖM WATTSON!
2011. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!