Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lépjek tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek tovább, szakítsak?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt.Az egy év alatt kétszer,háromszor tudnék olyan esetet mondani,ami miatt majdnem szakítottunk,az ő hibájából.Az ok más lányokkal való flörtölgetés volt interneten és hogy túlzottan szemügyre vette őket az utcán,akár az én jelenlétemben is.Megbocsátottam,újra kezdtük.A harmadik esetnél letagadott,azt mondta egy lánynak,hogy nincs barátnője,épp csak szakítottunk.Erre ő azt a kifogást hozta védekezésül,hogy nem szeretett volna semmilyen személyes dolgot megosztani a lánnyal :DDDDD

Amúgy nem veszekszünk egyáltalán,jól kijövünk,sokat nevetünk együtt,szinte együtt lakunk.Ő már babát szeretne,próbál rávenni egy babára.

Az utóbbi időben egyre inkább kezdem azt érezni,hogy Ő nem nekem való.Hiába jövünk ki jól,ha nem bízok benne meg teljesen és míg én inkább otthonülős típus vagyok,ő sokszor eljár bulizni.Néha elmegyek vele amúgy,de nélküle nem.Keresztény lányként nőttem fel,néha el is járunk gyülekezetbe.Sokszor együtt imádkozunk.Mégis úgy érzem,hogy Ő nem nekem lett szánva.Ha pedig nem ő a nekem való,miért is pazarolnám az időmet?:(

A munkájából kifolyólag is ezen a véleményen vagyok.Focista és nagyon sok időt töltök otthon egyedül,az ő lakásán.Fél napokat.Én nem így képzelem az életem...Hogy mondhatnám el neki?

Egyre inkább kezd megjavulni,halad a jó úton..nem rúghatok éppen most belé.Vagy mégis? :(

Őszintén?Fájna a szívem ott hagyni.Nem rossz fiú.Az előző kapcsolataimhoz képest ez a legjobb eddig.De valahogy még sem érzem azt a nyugalmat,békességet,amit egy kapcsolatban kellene.

Annyira össze vagyok zavarodva,kíváncsi vagyok,hogy látják mások ezt idegen szemszögből :)

Köszönöm a válaszokat.19L


2011. nov. 9. 23:49
 1/5 Matthew001 válasza:
az írásmódod azt sugallja, hogy szakításra "buzdítsalak". Ha folyamatosan javul akkor szerintem még várj. 1 hónap alatt is sok minden változhat, ne kapkodd el!
2011. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lennék a helyedbe:/ Amúgy szereted? Szerintem mindenképp legyél vele őszinte, és mond el a problémáidat, majd térjetek közös nevezőre. ( tudom könnyen beszélek):)
2011. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ. Én a szavaidon úgy vettem észre, hogy inkább kifele mennél ebből a kapcsolatból, és megértem, ha nincs bizalom, akkor ott ette a fene :/ 19 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy legragadj valaki mellett, akivel nem akarsz őszintén, 100%-osan együtt lenni.

21/L

2011. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint kívülálló, így látom a helyzetet:

adott egy nagydumás, csajozógép srác

van egy átlagosan féltékeny, normális barátnője

a srác úgy gondolja, ha a lányt leköti maga mellé egy babával, akkor szabadabban csajozhat, mert egyrészt a lány figyelme inkább a gyerekre összpontosul, másrészt ha lebukik is, egy terhes, vagy kisgyerekes nő nem ugrál, nem mondja ki a szakítást olyan könnyen


szerintem ne cseszd el az életedet, ez a fiú komolytalan, nagyon megbánnád

2011. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kétely

bizalmatlanság

elégedetlenség

===>igen,ilyen egy sz*r kapcsolat.Fiatal vagy még,lépj tovább,van ennél jobb férfi is:)

2011. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!