Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Vagy tűrjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Vagy tűrjem tovább?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járunk,és neki magyarán dughatnékja volt,ezért kitalálta hogy igyunk. Kérdeztem tőle hogy le akarsz itatni? És mondta hogy igen. Mert én nemet mondtam neki a dugásra. (Bocsi hogy így fogalmazok,de ez van.) És szó szerint le akarta rólam rángatni a nadrágot, majd párnákat és takarót tett a fejemre,és rá feküdt. Mikor mondtam neki hogy szálljon le,akkor nem szállt le,mikor megint szóltam neki hogy most fejezze be mert nem kapok levegőt,akkor le szállt rólam. A fenekem is csipkedte,meg csapkodta. És olyan furcsa vigyor volt az arcán. És van egy legjobb barátom, 10 éve ismerem, ő is velünk szokott jönni bulizni,és múltkor a buliban a haverommal sokat beszélgettünk,és a pasim meg a haveromtól kérdezgette hogy miket beszéltünk? És nem rég kérdezte hogy nála alszok e? Én pedig mondtam hogy most nem,erre azzal jött,hogy néha komolyan azt hiszi,hogy én mással alszok. Meg hogy azért ilyen,mert őt megcsalták. Pedig nekem mondta a haverja, hogy ő meg a nője úgy tudják hogy nem csalta meg őt senki. És a párnákat még csapkodta is,mikor poénból mondtam neki hogy jó akkor 1 hónapig nincs semmi *rácsapott* jó,akkor 3 hónapig nincs semmi *megint rácsapott* és ez így ment. Mikor mérgesen kérdeztem hogy meg akarsz ölni? Mondta hogy dehogyis! De mikor haza kísért annyira rendes volt...

17L / a pasim 18F


2011. aug. 11. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el a francba!
2011. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
ja hagyd el a francba azt a bunkót
2011. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vigyázz vele, annyi olyan hír van h megölte egy fiatal a párját, mert nem csinálta meg neki ezt meg ezt, amit kért. Én félnék, már rég elhagytam volna. Gondold végig h ha most ilyen mi lesz később? Csak a d*gásra megy...nem szerelmes.
2011. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért foglalkozol ilyen pasival! Egyértelmű, hogy csak azt akarja... Ne légy buta!
2011. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kérdés: hagyd ott minél előbb!
2011. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jajjj már megint ez a kérdés? Már annyian válaszoltak, mit akarsz még, mit javasoljunk? Minden nap fel fogod tenni ezt a kérdést amúgy??
2011. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
lapát
2011. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem aláznám magam ennyire...nem is járnék ilyen társaságba...
2011. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gyerekes.Ne haragudj, de mindkettőtöknek még inkább a tanulással, hobbikkal kellene töltenetek a felesleges időtöket.18 évesen már nem így kellene viselkednie, küldd vissza az oviba és ne foglalkozz többet vele!
2011. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

te, most én tényleg nem akarlak bántani, de olyan hihetetlenül idegesítő stílusban írsz, hogy az agyam kib@szom a csukott ablakon.


nem azért, de egyszerűen fáj olvasni, hogy annyi eszed van mint egy amőbának. nem szeretek embereket megalázni, de nálad valamiért nem érzek semmi bűntudatot. ez pont megfelelő gondolkodás egy 11-12 éves kislánynak, de te gyakorlatilag 1 éven belül házasodhatsz és szavazni fog, ami több mint riasztó.

2011. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!