Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet az oka ennek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az oka ennek a nagy változásnak? Ez a helyzet tarthatatlan, vagy csak nekem lenne az?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja új főnököm van.

Már első látásra azt mondtam, hogy helyes, de mivel az új munkámra koncentráltam, nem nagyon foglalkoztam vele, csak addig, amíg elmondta, mi a teendőm, aztán mindenki ment a dolgára. Meg számomra olyan távolságtartónak tűnt, csak annyit mondott, amennyit kellett, se egy mosoly, semmi.

Aztán két hete megváltozott velem szemben.

Rám szokott mosolyogni, és mivel még mindig helyesnek találom, így én is visszamosolygok.

Néha megcsipked, drágá-nak hív, becézi a nevemet, illetve olyan szépen néz rám, miközben beszélgetünk, hogy majd elolvadok. Egyszerűen le sem tudom venni róla a szemem olyankor, és ő is állja a tekintetem, és az a mosoly... :)

Viszont neki felesége, gyereke van, és több, mint tíz évvel idősebb nálam.

Én pedig boldog kapcsolatban élek a párommal már 7 hónapja, együtt is élünk, és szeretjük egymást.

Hozzáteszem, nincs az a személy, akivel megcsalnám, ezt a kérdést én nem is azért írtam ki.

Csak vajon mi az oka ennek a nagy változásnak, mert én semmivel sem lettem másabb, mint azelőtt voltam.

Szóval az, hogy tetszenék neki, azt a dolgot lehetetlennek tartom, de ezek a tettek mintha arra utalnának?

Szerintetek?

Volt már veletek ilyen?

24/N


2011. nov. 10. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozhatsz a fizetésemelésért. A párod úgy se tudja meg.
2011. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem, de lehet, hogy nálad keresi amit a feleségétől nem kap meg, vagy nem elég neki amit kap....a mosolynál nem menj tovább semmiképp...
2011. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!