Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatom van, szerintetek végleg tönkremenne a szerelmünk, hogyha ezt tenném?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a barátom 18.

Nagyon szeretjük egymást, ugyan nem zökkenő mentes minden, mert az édesanyja elég elviselhetetlen nőszemély, de azért nagyon jól megvagyunk, és alig veszekszünk. Mostanában az anyja miatt kicsit nehezebb nekem, sokszor kiakadok, és elgondolkozok, hogy mi legyen, mert ez nekem nagyon rossz, hogy ennyire befolyásolja a kapcsolatunkat.

Ez az első kapcsolatom, és neki is. Júliusban lesz két éve, hogy együtt vagyunk. Mostanába gondolkozok rajta, hogy azért, mert ilyen tartós kapcsolatom van, esetleg lemaradok valamiről, amit ilyen fiatalon kell átélni, mert hát valamikor mindenkinek ki kell élnie azt a korszakot is, amikor szabad és független, és aki megtetszik neki, azzal egy kicsit együtt van, majd újra szabad...

El tudnám képzelni magamat a mostani barátommal 5-8-10 év múlva is, tényleg! Nem hiszem, hogy van valaki, aki ennyire szeretne, tisztelne, és aki ennyire kedves, vicces, okos, helyes, szeretetreméltó, figyelmes... :) Szóval tökéletes!

De mostanság gondolkozok azon, hogy akármennyire szeretem, hogyha nem élem ki magam, akkor esetleg 1-2 év múlva akarom majd, és lehet, hogy ez elkerülhetetlen lenne. Vagy ez nem így van? Nem muszáj a ezeket kiélni mindenkinek, attól még nem fog hiányozni ha nem éli ki?

Gondoltam arra, hogy nyárra szünetet tartanánk, és megbeszélnénk, hogy szeretjük egymást, de szabadok vagyunk, és hogy nyár után újra találkozunk és meglátjuk, hogy mi lesz. Ez számomra is elég vadnak tűnik, de úgy kipróbálnám, hogy milyen egy másik emberrel (nem csak a szexre gondolok). Nem akarom tönkretenni a kapcsolatot, tényleg szeretem, és nem akarom megcsalni sem, mert nagyon fontos nekem, és soha nem tennék ilyen, ezért akarom nyíltan. De azt előre tudom, hogy ő nem akarna ilyesmit. Nem akarna szünetet, mert neki csak én kellek (ezt modaná, biztosan), de lehet, hogy belemenne, azért,mert én így szeretném. Nem tudom... De attól félek, hogy elveszíteném emiatt... Mivel ő az első mindenben, és nem tudom, hogy megmaradna e ez a varázs akkor is, hogyha mással is lennék...

Tényleg nem vagyok egy ribanc, úgyhogy légyszíves ne könyveljetek el azokért, amiket az előbb írtam.

Ti mitgondoltok? Tönkretenném ezzel a kapcsolatunkat, a szerelmet?

De az is lehet, hogy csak azért gondolom, hogy szünetet kéne tartani, és másokkal is lenni, mert most nem annyira szuper az egész átmenetileg az anyja miatt (bár mondjuk már régebben is eszembe jutott ilyesmi)?

Segítsetek légyszíves! Volt valakivel hasonló? Éreztetek ilyesmit?

Értelmes válaszokat, ha lehet kérni!

Köszönöm előre is mindenkinek!

L/17


2010. ápr. 14. 18:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de nagyon fontos, és éppen ezért nem akartam kihagyni semmit! :)
2010. ápr. 14. 18:33
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés sok mindenkiben felmerül.

Te ismered Őt,tudod,hogy milyen,ha merséz vagy bemered kockáztatni,de készülj föl arra,hogy uttána nem jöttök megint össze.

2010. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Merész vagyok, de nem akarom elveszíteni... Sőt, az is lehet, hogy nem is bírnám megtenni vele, hogy mással vagyok, nem tudom.

Köszi a választ. Más valakik? :)

2010. ápr. 14. 18:38
 4/14 anonim ***** válasza:
könnyen lehet, hogy azthinné nem szereted eléggé..vagy unod iesmi...
2010. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne haragudj,de baromság ilyenre gondolnod,ha egyszer ennyire jó a kapcsolatod-örülj neki,hogy ilyen pasit találtál.Nem akarlak megbántani,de bennem kissé felmerült,hogy tényleg ennyire szereted-e,mint ahogy leírtad,mert ha én belegondolok,hogy a párom nélkül kellene tölteni egy hetet is...hát nem tudom mi lenne.Aki igazán szerelmes,annak meg sem fordul az a fejében,hogy a párját nélkülözze vagy mással legyen.

Szerintem annyira felesleges egy ilyen jól menő kapcsolatot tönkre tenni ezzel-mert biztos,hogy egy ilyen "szünet" nyomot hagyna rajta.Most gondold csak el,ok,szüneteltek nyáron,szórakozol egy két sráccal.Most miért jobb olyan emberekkel tölteni a nyarat,akiket alig ismersz mint a szerelmeddel?

Még egyszer ne haragudj,de nekem tényleg furcsa,amit írtál és nem tudom elképzelni,ha valóban szereted,akkor hogy fordulhat meg a fejedben ilyen.Egyébként nekem is az első kapcsolatom a mostani,mi is júliusban leszünk 2évesek,de nem érzem,hogy lemaradnék bármiről vagy igényem lenne Ő mellette más(ok)ra.Persze mindenki más...

20/L

2010. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Te már nem vagy a párodba szerelmes,még azt is merem mondani hogy unod!

Szünetet(ezt a baromságot),hogy lehet tartani egy szeretetteljes,hibátlan kapcsolatban!Az a te bajod hogy lécelnél más faszik karjaiba,aztán ha nem jön be esetleg egyik sem,akkor visszahízelegnéd magad a régihez!Nem így van?Miért kell kerülgetni a forró kását,hagyd ott a régit,és keress egy újat!Szép kis "varázs" mondhatom!

2010. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%
Én is átestem ezen a dolgon. Nekem is volt egy több mint 2 éves kapcsolatom, ami hasonló dolog miatt ért véget. Ezt az egész kitombolom magam dolgot lerendeztem idén nyáron, de az egyetlen csaj aki még mindig érdekel az ő. azt mondom, hogy nem veszítesz semmit, ha vele maradsz. Jobbat nem találsz! De ha mégis, akkoris ő kell majd, akit eljátszottál! 19/F
2010. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok biztos abban, hogy lemaradok bármiről... CSak felmerült bennem.

Tényleg ennyire szeretem, de felmerült bennem, hogy mivel ha lemaradok valamiről... De lehet, hogy azért, mert most éppen kicsit mélyponton vagyok a kapcsolatunkkal kapcsolatban,de nem miatta, hanem az anyja miatt, tényleg nehéz ez a helyzet, de ez most nem ebbe a kérdésbe tartozik. Szóval lehet, hogy csak ezért...

2010. ápr. 14. 18:47
 9/14 A kérdező kommentje:

18:45- nek:


Szerintem fogalmad sincs, hogy mit is érezhetek, különben nem írnál ilyesmit. Ebbe most nincs igazad az én esetemben... De azért köszi a meglátásaidat... :)

2010. ápr. 14. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:

18.45 vagyok

Bocsánat,de ez a szünetes variáció szerintem nemnormális ötlet!Nem gondolhatod komolyan hogy ez a szerelem utána ugyanolyan életképes maradna,mint esetleg most!HoooGY!?

Bocs kedves még egyszer,csak kiakadok az ilyen (szerintem) elvetélt ötletektől!Minden jót!

2010. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!