Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Suliban bejön egy csaj, de még nem beszéltem vele, nevét tudom és az ismerőseivel is jóba vagyok.

Jó ötlet lenne FaceBookon bejelölni és vagy ott, vagy MSN-en ráírni pl.:'' Szia, nem zavar, hogy felvettelek?? '' és így megismerkedni vele, vagy előnyösebb lenne valóságba?

Előre is kössz a normális válaszokat!


2010. nov. 21. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A valóság minden esetben előnyösebb :)
2010. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ott elég para csak ugy odamenni szerintem:S
2010. nov. 21. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg nagyon tetszik akkor megéled miatta azt a parát
2010. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi vagyok( majd írd meg ), hogyan megy az első csók és az első sex a fészbúkon keresztül. Nem igaz, hogy nem tudtok élni ezek nélkül. Ha a fészbúkon múlik, kihal az emberiség. Az Isten áldjon meg, húzd már ki a seggedből a kezed és szólítsd meg a nagy Ő-t.
2010. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is maradj a valóságnál.


Egy csaj megtetszett tavasszal az iskolából. Felvettem MSN-re, sokat beszéltünk de élőben két hónapig szinte semmit. Nem is érzett irántam semmit, csak valami beszélgetőshavernak gondolt, pedig sokat beszélgettünk és láttuk is egymást gyakran.

Most van egy másik lány, több tantárgyból is egy csoportba járunk és egy az érdeklődési körünk is kb, ezen kívül odamegyek hozzá élőben beszélgetni, MSN-en keveset beszélünk, inkább ha tehetem élőben és kezdünk nagyon jóban lenni, annyira amennyire a másik lánnyal soha nem voltam és ennek a személyes érintkezés az oka.

Teljesen más a szemébe nézni és gesztusokkal kommunikálni mint MSN-en bőszen ütögetni az entereket a másiknak az érzelmeket egyáltalán nem kifejező szmájlik elküldésére. Az MSN-nek is megvan a maga helye csak szerintem nem az ismerkedéskor.

2010. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog az msn és a facebook, de nem ismerkedésre. Ha tetszik menj oda hozzá és ne az interneten legyél nagy legény.
2010. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó és arra mit léptek, ha a csaj nem akar jelenleg barátot, de nektek nagyon tetszik, és közel akartok kerülni hozzá? Ha csak ez az egy módja van, hogy a bizalmadba fogadjon, mert másrészt dolgozik, vagy iskolában van...?!
2010. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!