Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki azt mondja, hogy "eltávolodott" a párjától?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélgetnek annyit, kevesebbet találkoznak, ilyesmi!
2011. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gabriella3789 válasza:
nem töltenek együtt sok időt..nem foglalkoznak annyit egymással.és nincsennek közös programok!
2011. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

VÁLÁS.

Előbb vagy utóbb de menthetetlenül ...

Sorry.

2011. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy kevés időt töltenek együtt, nem feltétlen egyenlő az elhidegüléssel. Azt a kis időt, amit együtt töltenek, tartalmasan kell eltölteni: beszélgetés, közös program.

A párommal mi is kevés időt tudunk együtt tölteni munkabeosztás miatt, de szerencsére azért heti egy közös szabinap becsúszik.

Az elhidegülés magában foglalja, hogy a szabadidejüket külön tervezik, alig beszélgetnek, illetve e a beszélgetés kimerül egy-két mondatban. Nem nagyon veszik számításba a másikat. És igen, a legtöbb esetben váláshoz vezet, mert az emberek nem képesek tenni a kapcsolatért... tisztelet a kivételeknek, mert szerencsére olyanok is akadnak.

2011. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen válás..Nálunk is volt ilyen a párommal, mikor ő 8-16:30ig melózott én meg 7től ugyaneddig.Délután nem volt erőnk semmire, éppen a fontos dolgokat elintéztük hol ő hol én.igy kb 6kor voltunk otthon mindketten,akkor meg a házimunka...Egyszerüen nem jött ki a lépés hogy többet foglalkozzunk egymással, már alig beszélgettünk, ugyéreztem nem ismerjük egymást, mint két idegen ugy mentünk aludni. nálunk ez jelentette az eltávolodást, de hála az égnek megoldottuk mert szeretjük egymást.Most babát tervezünk.
2011. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azok olyanok mint én a volt pasimmal de hála istennek vége csak szeretne e már ki belőlem...
2012. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!