Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na fiúk lányok, ki mit kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na fiúk lányok, ki mit kapott a párjától Valentin-napra?

Figyelt kérdés
:)
2011. febr. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Egy Anál Intruder 2000-et. Azóta se mertem kipróbálni.
2011. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi tudtuk mit fogunk kapni, ugyanis megbeszéltük, hogy törölközőt, viszont a felirat meglepi volt rajta.
2011. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit hála Istennek.Nem tartom ünnepnek ezt a napot.

20/L

2011. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég szánalmasok azok és nagyon de nagyon nem igazi a kapcsolatuk azoknak akik csak ezen az egy napon (kívétel karácsony meg szülinap) képesek meglepni a párjukat valamivel, vagy jobban törődni foglalkozni vele!
2011. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, én tegnap megkaptam már.

Az összes személyes cuccomat, aztán Isten veled!

2011. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én kaptam egy kis plüssfigurát meg egy üdvözlőkártyát amiben még kiegészítette hogy miért szeret:) ha lány lennék kajak elsírtam volna magam olyan jól esett:)
2011. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őt magát. :) Amúgy különösebben nem szoktuk megtartani. Boldog Valentin napot kívántunk egymásnak és kész! Ajándékot meg akkor veszünk egymásnak, ha éppen van pénzünk valami hasznos dologra. Szívecskés plüsshülyeségekre nem költünk.
2011. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!