Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellenek egyáltalán az ijen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellenek egyáltalán az ijen pasik? 18/F

Figyelt kérdés
Sziasztok,alene a kérdésem hogy 18 éves fejjel elég komolyan nézek egy párkapcsolatra,szóval nállam a lényeg a szerelmen és a szereteten van,nempedig a sexen. Nemintha én nemszeretnéma jó bulikat a jó zenéket és a piát. Csak valahogy másszemszögböl nézem az életet. Szeretem a romantikát és a meghit pillanatokat,amik berögzödnek az ember lelkébe. Szóval a kérdésem azlenne van igény az ijen fiukra? mert nemigen venném észre hogy ez ma már menö lenne inkább a vagány csóvok a menök.
2011. nov. 10. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát nem, még 2 év nyelvtan óra és akkor már igen
2011. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem bírsz normálisan írni, addig nőd nem lesz, romantika ide vagy oda...
2011. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
fákju a hejes irással oké? ha nemtetszik az irásom akkor kabd be. szerintem aki akarja az megérti akki meg kötöszkönni akar az fikázza a nyelvtan tudásom...
2011. nov. 10. 21:40
 4/28 anonim ***** válasza:
nekem pont egy ilyenre lenne szükségem, és lenne is a közelben ilyen, ha Ő is hasonlóképp érezne..
2011. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg csiszolni kellene a helyesíráson
2011. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ijenek nem kellennek senkinek. Az ilyenek talán.

Am a rendes aranyos lányoknak bejön ez, csak őket nem a buli legvadabb pontján kell keresni...

19/L

2011. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

úgy néz ki értelmezni se tudod hogy mit írtam. nem nekem van bajom a helyesírásoddal, hanem így sose lesz csajod ha bírsz írni.

de buta is vagy úgy néz ki, az se honorálják a suncik.

2011. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Hát igen wannak ijen esetek mikor walaki nemveszi a másik szeméjt észre,nade találsz jobbat ha ö leszar és mikor késö lesz kapkod a feje után :)


Fikázást mondtam hagyátok emg másnak csiszold a rokonságod....

2011. nov. 10. 21:44
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán rohadtul érzéki gyerek lehetsz, ha az amúgy pocsék helyesírásodat kritizálókat egyből lef.szozod. Tudod mi lesz veled? Tudod kinek fogsz kelleni? Anyádnak b.szdmeg. Ez de jól esett.
2011. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam azon is már hogy majd buliba csajozok. csak a lényeg az hogy nincs értelme. :) az nemérdekes akit mindneki megkaphat egy italal,az szégyen arra csak a hüje büszke :)
2011. nov. 10. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!