Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellenek egyáltalán az ijen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellenek egyáltalán az ijen pasik? 18/F

Figyelt kérdés
Sziasztok,alene a kérdésem hogy 18 éves fejjel elég komolyan nézek egy párkapcsolatra,szóval nállam a lényeg a szerelmen és a szereteten van,nempedig a sexen. Nemintha én nemszeretnéma jó bulikat a jó zenéket és a piát. Csak valahogy másszemszögböl nézem az életet. Szeretem a romantikát és a meghit pillanatokat,amik berögzödnek az ember lelkébe. Szóval a kérdésem azlenne van igény az ijen fiukra? mert nemigen venném észre hogy ez ma már menö lenne inkább a vagány csóvok a menök.
2011. nov. 10. 21:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
hat en nem is mondtam ilyet.. mellesleg en lany vok, szal.. :D
2011. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Na akkor jó valaki aki értelmes. :) amugy meg ezt a kérdést kárvolt feltennem :) mindenki leszarja másikat egyszóval ma mindneki a saját kisvilágában él. ez látszik mindenhol nemtisztel senki senkitsem :) csak a lényeg az hogy elnyomjuk a másikat :P :)
2011. nov. 10. 22:13
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát mintha te tisztelnél itt bárkit is. Lehet erősen fogalmaznak de igazuk van a helyesírással kapcsolatban. De én mellesleg lesz*rom, hogy milyen a helyesírásod, engem nem zavar, max téged fog később. :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak, igaz, hogy manapság a "menő" csávók vannak előtérben de vannak még normális lányok, akik nem az ilyen b*lfaszokra buknak.

2011. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ez most h jott ide?
2011. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Én arrol tehetek hogy sötét szobába ülök és fele bilenyütt nem látom,igyszoktam meg és aki szeretné megérti aki meg nem az nem,hát elégé szar ez az élet az szinte biztos... :)
2011. nov. 10. 22:21
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

JA.

Fele "bilentüt" nem látod,ezért cseréled fel a J-t meg az LY-t..és ezért írod két L-el a nálam-ot...18 évesen ez kész VICC..mintha egy 12 éves tette volna fel a kérdést.

2011. nov. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

én tökösebb lettem az utóbbi időbe de még így se bukik rám senki, sokat kell még fejlődnünk, alfahímmé

f18

2011. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a Te nyelvtan tudásodat nem kell fikázni, mert egyszerűen nem létezik:D Amúgy olyan hülyék ezek a kérdések... biztos van olyan, aki az ilyen pasikra bukik, van aki meg nem.
2011. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!