Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számitógépes játékfüggő pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körömlakk kérdése:

Számitógépes játékfüggő pasik vannak itt?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy itt írok tudom nem ebbe a kategoriába tartozik,de egy kis segítségre lenne szükségem!azért ide irtam mert itt vannak a legtöbben!A abrátom karácsonyi ajándékáról lenne szó ami számítógéphez kapcsolódik de én nem értek hozzá!Ha vaalki tud segiteni irjon!köszönöm
2011. nov. 12. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok játékfüggő, de írjad, biztos akad egy pár ember, aki konyít az IT-hez.
2011. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nos egy billenytúzetet szeretnék neki venni!

[link] itt a link!És hogy ez jó-e az ilyen nagy játékokhoz!?valamint hogy nincs rajta ékezetes betö é,á ő stb és hogy azt vaalhogy lehet e beállitani hogy legyen?Félek hogy nem lesz neki jó de öt nem akarom megkérdezni mert akkor nem lesz meglepetés:S

2011. nov. 12. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:

20 ezer egy billentyűzetért ?!

Szerintem inkább valami értelmesebbet vegyél neki.

2011. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kifejezetten játék bill., viszont én megőrülnék ha nem magyar lenne a kiosztása.
2011. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ő kért, hogy Razer legyen? Vagy vannak Razer cuccai? Bár Logitech cuccokat nem látok a webshopban, szóval gondolom azért nem került szóba.


A Razer egyébként, mint márka, nagyon jó, de ha az angol kiosztás hátrány, akkor ettől a Roccat-től sem kell megijedni. [link]


Amúgy az angol kiosztású billentyűzetet is lehet ékezetes, magyar formában használni, de nem kimondottan van értelme, mert ugye a gombok feliratai attól még nem változnak, mert a Windows alatt beállítod, hogy ékezetesként érzékelje.

2011. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy drága 20 ezerért az ilyen dehátha ő ennek örül akkor mit csináljak?Nem fogok neki olyat venni aminek nem örülne!Igen egyébként ilyen egere van most vette 2 hete és napokig áradozott róla hogy hogy örül neki meg milyen jó meg szép stb és erre gonodltam hogy ennek is örülne!
2011. nov. 12. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Melyik egeret vette meg? Lachesis? Orochi? DeathAdder? Abyssus? Imperator? Naga? Mamba?


És milyen játékokkal játszik? RPG? RTS? FSP? Gyakran használ üzenetküldő programokat? És az egyáltalán zavarná, ha angol kiosztású billentyűzete lenne?


Jelenleg milyen van neki? Biztos, hogy le akarja váltani?


Érdemes ezeket átgondolnod.

2011. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

DeathAdder van neki!

World Warcraft, League of Legends,Call of duty stb...

Hát jelenleg ilyne alap sima fekete billentyüzete van!talán Genius-os.Pár ezer ft os!nem iylne játékos billentyü meg már pár betü is levan rola kopva annyit nyomkodta a játék miatt stb!és sztem örülne neki!Hát nemtuodm hogy zavarná e az ékezet merthát azért szokott levelezgetni facebokon meg ilyenek!:S

2011. nov. 12. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:

A DeathAdder mellett az Arctosa ugyanolyan kényelemérzetet tud nyújtani, mint a Lycosa, mégis jóval olcsóbb. A CoD esetében fontos az alacsony késleltetés, szóval, ha még nézelődsz itt-ott, a vezeték nélküli cuccokat felejtsd el.


Közben gyorsan átnéztem a többi online boltot, nemigazán találtam normális, magyar kiosztású alternatívát. A Roccat Isku-t a továbbiakban is tudom javasolni, mert ha mondjuk házi dolgozatot, vagy egyéb hosszabb, hivatalos fogalmazást akar megírni, az angol kiosztástól ki fog hullani az összes haja (FB-n nem valószínű, hogy zavarná.), de kérdés, hogy az meg mikor lesz kapható.


Egyébként az Arctosa nem világít és nincs gumi borítása, ami jelen helyzetben annyiból pozitív, hogy tudsz hozzá venni matricákat, amivel máris magyar kiostásúvá tudjátok varázsolni (onnantól csak a Windows beállításait kell módosítani).

2011. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a barátod Razer függő, akkor az a cucc nagyon jó amit linkeltél. Én személy szerint razert soha nem vennék, egy Logitech G15 messze odaveri az összes billentyűzetet. Az is 20 körül van árban, és messze jobb, strapabíróbb.


Én inkább azt ajánlanám neki/neked. :)


21F

2011. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!